Vai tā izskatās grūtniece 7. mēnesī? Cilvēki nozākā austrāliešu skaistuli par viņas vēderu

Sociālajā tīklā “Instagram” popularitāti iemantojusī austrāliešu skaistule un modele Bella Lusija (22) nesen savu sekotāju priekam publicēja video, kurā parāda savu grūtnieces vēderiņu. Bella raksta, ka ir jau septītajā grūtniecības mēnesī, taču viņas fani pievērsuši uzmanību kādai uzskatāmai niansei – viņas vēders gandrīz nav mainījies. Daļa komentētāju steidz slavēt modeli, ka viņai tik labi izdevies saglabāt savu formu, taču netrūkst arī tādu, kuri skaistuli par to skarbi kritizē.

Video ar vēderiņu modele publicēja savā privātajā “Instagram” profilā, kurā viņai ir jau 1,4 miljons sekotāju, un tas acumirklī izpelnījās kaudzēm komentāru. Bellas fani nespēja noticēt, vai tiešām tā izskatās sieviete, kura ir septītajā grūtniecības mēnesī.

“Pagaidām esmu pieņēmusies svarā vien par 10 kg. Mīlu savu grūtnieces vēderiņu, un svara pieaugums nav nekas slikts. Nekad nejūtieties vainīgi par to,” viņa rakstīja zem video.

Foto: instagram.com/belle_lucia/

Lasi arī: Rīdzeniekam skarbs viedoklis: “Cienījamie sabiedriskā transporta lietotāji! Sēdvietu vairs nedošu un tam ir savs iemesls!”

Video komentāros Bellas sekotāji steidza dalīties ar saviem pieredzes stāstiem. Tur bija gan māmiņu komentāri, kuras arī ir 7. mēnesī, taču viņu ķermenis nebūt neizskatās kā modelei, gan arī skumjas pieredzes par grūtniecību.

Foto: instagram.com/belle_lucia/

“Tev ir ļoti interesanta figūra, neticami, cik mazs tev ir vēders. Nespēju noticēt, ka cilvēki ir tik atšķirīgi,” rakstīja kāds komentētājs.

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!