Rīdzeniekam skarbs viedoklis: “Cienījamie sabiedriskā transporta lietotāji! Sēdvietu vairs nedošu un tam ir savs iemesls!”

Kāds Facebook lietotājs vārdā Oskars publicējis visai skarbu, bet no otras puses patiesu viedokli.

Oskars raksta:

“Cienījamie sabiedriskā transporta lietotāji. MAN PIETIEK!!! Kā jau visi kas izmanto sabiedrisko transportu ir saskārušies ar labākajiem Latvijas olimpiskajiem čempioniem- pensionāriem.

Ir pieņemts ka vecākam jādod priekšroka,uz sēdvietu sabiedriskajā transportā un to vienmēr esmu ievērojis un mudinājis citus,bet nu man ir apnicis un uzsāku protestu pret šo pieņēmumu! SĒDVIETU VAIRS NEDOŠU ,līdz sāksiet ievērot sekojošos 4 punktus.

Vecāka gadagājuma cilvēki lasot šo domās ka esmu kārtējais jaunatnes morālais invalīds kas negatīvi cenšas ietekmēt apkārtējos ,bet tā diemžēl nav .

Viena pagale nedeg. Kāpēc es paužu šādu nostāju es jums paskaidrošu,lai nākošreiz padomatu pirms regbija spēles sabiedriskajā transportā……

1. Lai Jūs cienītu un būtu kur apsesties ,tad šim apstaklim jādarbojas abpusēji,un nedomajiet ka jūs esat vecs un nu jums ir viss atļauts un darat ko gribat padzirdot pāris reklāmas kas attiecinatas jums par labu.  Cieniet apkārtējos un tad arī jūs cienīs!

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!