“Nepazīstu mīlošāku tēti” – ģimene, draugi un pat svešinieki atbalsta tēvu, kurš auto Ņujorkā nomirt atstāja savus gadu vecos dvīņus

Nepilnu nedēļu pēc tam, kad Huans Rodrigess Ņujorkā, ASV, uzkarsušā automašīnā uz astoņām stundām aizmirsa savus gadu vecos dvīņus, kā rezultātā bērni nomira, savas ģimenes, draugu un svešinieku atbalstīts, vīrietis stājies tiesas priekšā.

Ar asarām acīs 39 gadus vecais vīrietis, galvu nokāris, ienāca tiesas zālē, kurā valdīja dziļš klusums. Rodrigess drebēja, gaidot tiesas lēmumu par savu lielāko kļūdu dzīvē. Tikmēr sērojošā ģimene un draugi gaidīja ziņas par Huana likteni.

Lai gan Ņujorkas tiesas priekšā vīrietis stājies kā slepkavībā bez iepriekšēja nodoma aizdomās turamais, par spīti notikušajam, milzīgu atbalstu viņš guvis no paša ģimenes, draugiem un pat svešiem cilvēkiem.

LASI ARĪ: Jaunākā nedēļas laika prognoze

“Es nepazīstu labāku tēvu par Huanu. Viņš darītu visu, pat neiespējamo, lai tikai viņa bērniem būtu labi,” presē atzinis Rodrigesu ģimenes draugs. Tādu pat viedokli izteikusi Huana sieva, kura preses konferencē pēc tiesas sēdes, nespēja valdīt asaras, redzot, kā viņu četrgadīgais dēls velta skumju skatienu apsūdzētajam tēvam.

“Es nekad netikšu pāri šim zaudējumam, un es zinu, ka Huans nekad sev nepiedos. Šis ir drausmīgs incidents, bet man vajag savu vīru blakus, lai pārdzīvotu zaudējumu,” piebildusi Huana sieva Marisa.

Huans Rodrigess ar dēlu Tristanu un sievu Marisu, pametot tiesas sēdi. (Foto: AP/Scanpix)

Bet pat pēc sirdi plosošām tuvinieku un draugu liecībām tiesā, atvērts paliek jautājums – kā tik mīlošs tēvs vispār varēja aizmirst par saviem bērniem uz astoņām stundām?

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!