“Meitenītes mamma sāpēs kliedza un brēca” – no “Royal Caribbean” kruīza kuģa 11.klāja ūdenī iekritis bērns

18 mēnešus vecā bērna, kurš iekrita ūdenī no kruīza kuģa 11.klāja un gāja bojā, ģimene notikušajā vaino “Royal Caribbean” uzņēmumu, ziņo raidorganizācija BBC.

Ģimenes advokāts Maikls Vinklmens skaidro, ka 18 mēnešus vecās Hlojas Vīgandes vectēvs ielicis bērns spēļu laukumiņā, kas bijis norobežots ar margām. Bērnu laukums atradies telpā, kuras viena no sienām ir pilnībā no stikla, savukārt tās logus iespējams arī atvērt. Kā vēlāk izrādījies, viens no sienas logiem bijis atvērts un tieši pa to meitenīte iekritusi ūdenī.

Vinklmens norāda, ka kruīza kuģa darbiniekiem bērnu spēlēšanās zonā bijis nepieciešams novietot kādu brīdinājuma zīmi, kas norāda, ka logs ir vaļā.

Advokāts oficiālā paziņojumā uzsver, ka meitenītes vectēvs nenometa bērnu. Hloja izkritusi pa atvērtu logu un tam bija jābūt aizvērtam.

Apmeklējot brāļa hokeja spēles, Hlojai paticis pieiet pie ledus laukumu norobežojošā stikla un klauvēt pa to ar rokām. Arī šoreiz viņa gribējusi tikt pie loga, lai pieklauvētu, savukārt vectēvs tobrīd bijis pārliecināts, ka tas ir aizvērts.

Lasi arī: “Izmantojot tikai manu personas kodu, paņemts vairākus tūkstošus eiro liels aizdevums,” rīdziniece izmisumā

“Vectēvam likās, ka tur ir aizvērts logs, taču tā nebija un pēkšņi viņa bija pazudusi,” atklāj advokāts.

“Ģimenei ir nepieciešamas atbildes par to, kāpēc bērnu spēlēšanās laukumā bijis atvērts logs sienā, kur visi pārējie logi bijuši aizvērti? Kāpēc kāds radījis tik bīstamu situāciju un nav novietojis blakus brīdinājuma zīmi?” norāda ģimenes advokāts Maikls Vinklmens, uzsverot, ka ir pārliecināts – kruīza līnijai notikušajā ir nozīmīga loma.

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!