“Viņa gribēja zināt visu…” Precēta vīrieša mīļākā atklāti par izjūtām pēc sarunas ar viņa sievu

“Vēl pavisam nesen biju pavisam cits cilvēks. Mīļākā. Niecība. Patiesību sakot, tas tas bija sāpīgs, emocionāls un destruktīvs dzīves posms,” saka Mišela Zantere. Viņa izdevumam „The Huffington Post“ atklāj savas dzīves emocionāli sāpīgāko pieredzi.

Uji Tagad esmu ļoti tālu no tā visa. Pagājis jau daudz gadu no laika, kad šī drāma sasniedza finālu, kurā bija daudz sirdssāpju, asaru un izmisuma.

Mijas Patiesību sakot, šīs sāpes nekad līdz galam nepāriet. Iespējams, visiespaidīgākais šī romāna aspekts bija tas, ka tas beidzot noslēdzās – jo man piezvanīja mana mīļākā sieva. Viņa vēlējās izdzirdēt detaļas. Viņa atrada manu telefona numuru un piezvanīja man. Patiesību sakot, mūsu romāna laikā viņa man zvanīja vairākas reizes. Viņa zināja par manu eksistenci. Tikai es tad neatbildēju uz viņas zvaniem. Līdz vienu dienu es to izdarīju.

what is Seroquel Man jau bija līdz kaklam. Bija apnikuši meli, slapstīšanās un mana mīļākā tramīgums. Viņš man sacīja, ka ar sievu jau sen vairs nemīl viens otru un ka viņiem nav intīmu attiecību. Jau ilgus gadus. Taču atklājās, ka tie ir meli.

Viņš sēdēja uz diviem krēsliem un izbaudīja šo situāciju. Ļoti ilgi. Biju iztukšota un gatava doties uz priekšu. Tonakt atbildēju uz šo zvanu un pēc divām stundām viss bija beidzies. Viņa man uzdeva daudz jautājumu.

isotretinoin no prescription needed Turpinājumu lasiet nākamajā lappusē!