VIDEO: Magone iekūlusies jaunā skandālā; iesaistīta pat policija

Kanāla STV Pirmā! plaši apspriestā realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigznes Magones Šutovienes dzīve nebeidz pārsteigt – nu viņa iekūlusies jaunās nedienās, kur iesaistīta pat policija.

Šutovu pāris atklāja, ka saimniece, no kuras abi pirms pusgada iegādājās māju Gulbenes pusē, nu pieprasa atpakaļ mantas, kuras iepriekš vēlīgi bija atstājusi jaunajiem ēkas saimniekiem. Vēl vairāk – bijusī saimniece ar iesniegumu pret Šutoviem vērsusies atbildīgajās instancēs.

Turpretim Magone ir pārliecināta – juridiski bijušai īpašniecei neesot nekādas tiesības celt prasību. Magone savas saistības ir izpildījusi un arī pirkšanas-pārdošanas akts ar konkrēti uzskaitītām lietām, kuras pāriet vai gluži otrādi – nepāriet jauno saimnieku īpašumā, neesot sastādīts. Tāpat Magone neslēpj, ka pati vairākas reizes atgādinājusi kundzei visas svarīgās mantas no bijušā īpašuma paņemt un aizdomājas, cik tad ilgi pēc darījuma noslēgšanas bijušai saimniecei ir tiesības uz tām pretendēt?

“Tante var pajautāt pēc pieciem gadiem skursteņus nojaukt, jo tur viņu ķieģeļi iekšā. Ko man tad darīt? Policists nāks, kāps augšā un raus nost? Nu, ko darīt?” par radušos situāciju smej Magone. Viņai piekrīt arī vīrs Žanis: “Tagad viņa katru gadu izdomās, ko grib paņemt? Kam vispār pieder šis īpašums, es nesaprotu?!”

Avots