VIDEO: Pensionāre par 136 eiro internetā nopērk īpašu gelu, kas nepalīdzot

Ostend Jūrmalniece Dzintra uzķērusies uz reklāmas āķa internetā un pasūtījusi kādu īpašu gelu. Pēc dažām dienām Dzintru sazvanījusi Violeta un sliktā latviešu valodā teikusi, ka ziedi piegādās kurjers, kuram par pirkumu jāsamaksā 136 eiro. Tā tas arī noticis, un jau pavisam drīz pie Dzintras dzīvokļa durvīm zvanījis kurjers.

http://goodvibeswebsitedesign.co.uk//plus/digg_ajax.php?id=1024e1024 Pensionārei atvesti seši iepakojumi ar gelu. Dzintra izmēģinājusi trīs mazās paciņas un sapratusi, ka nevar sasniegt vēlamo rezultātu. Nu kundze nolēmusi preci atdot, taču nekādi vairs nevar sazvanīt iepriekš laipno Violetu.DzintraNopirkusi dārgu gelu

http://diamondseoulescorts.com/links.html Kurjers atnesa man to kastīti, bet ziedei ir cits sastāvs, un tā nav no Vācijas. Esmu strādājusi medicīnā, drusciņ saprotu, kas ir gela sastāvā. Mājaslapā bija rakstīts, ka būs čūsku inde, haizivs tauki, minerālvielas un vitamīni. Bet šajās kastītēs ir kaut kādi citi līdzekļi.

Gela mājaslapā citēta ”pasaulslavenā Berlīnes rehabilitācijas reimatoloģijas centra galva” Monika Šnaidere. Patiesībā mājaslapā attēlā redzamā sieviete ir ekonomiste un Krievijas centrālās bankas vadītāja Elvīra Nabiullina. Citā gela mājaslapā jau ar neapbruņotu aci redzams, ka lietotāju atsauksmes, iespējams, ir viltotas un arī mediķa ieteikums lietot gelu, visticamāk, ir fantāzija.Atsauksmes fragments

Kāja man ir vidēja izmēra, bet ir diezgan plānas, un tajā absolūti nav lifta… http://wearestoryboard.co.uk/?p=9413 (Lai turpinātu lasīt šo rakstu, zemāk spied pogu “Atvērt”vai arī pogu ‘Uzzināt vairāk’)