Vai pēc kāzām pieņemt vīra uzvārdu? Kā pareizi izvēlēties vārdu bērnam? Atbild astrologs Baņķis

Izteikti latvisks, ārzemniecisks vai slavenības vārds

Populārie vārdi samazina ietekmi uz indivīdu. Lai gan visiem Jāņiem ir līdzīga enerģētika, kas dod gan priekšrocības, gan trūkumus, viņiem nav par to jāsatraucas, jo vārds nedarbojas kā liels dzinulis. Kristaps Baņķis secina, ka agrāk latvieši darīja ļoti gudri, liekot neitrālus un fleksiblus vārdus ar skaitlisko vibrāciju 5, piemēram, Jānis vai Pēteris, kuri piestāv jebkuram.

“Īpaši vārdi prasa vairāk izkopt savus talantus, nodarboties ar savu ego un sevis meklējumiem,” turpina astrologs. “Tāpēc cilvēki ar neparastiem vārdiem tiecas sevi vairāk parādīt publiski.

Neparasts vārds uzliek pienākumu pret sevi un sava talanta realizāciju. No vienas puses, tas ir grūtāk, no otras – interesantāk. Tu vari atrast jaunus ceļus un veidus, kā to realizēt. Ja cilvēkam ir latvisks vārds, aizbraucot uz ārzemēm, viņš var kļūt dinamiskāks, aktīvāks, jo ir citādāks un var atrast savus izpausmes ceļus.”

Izvēloties slavenas personības vārdu, vecāki visbiežāk grib, lai bērns tai līdzinātos. Kristaps Baņķis uzskata, ka vajag individualizēt, nevis sekot. “Piemēram, Elizabete ir karalisks vārds ar diviem 4, kas kopā veido 8. Elizabetēm ir smags un dzelžains raksturs, viņas ilgi dzīvo, tur kopā visu dzimtu. Skaitlis 8 liecina par karmiskajiem uzdevumiem. Padomā, vai tu vēlētos savam bērnam tik smagu vārdu? Ja nu bērns piedzimst radošs, bet viņam tiek uzlikts dzinulis vadīt, uzvarēt, būt labākajam? Skan skaisti, bet kāda enerģētika!”

Neparasts, kalendārā neierakstīts vārds

Kalendārā neierakstīto vārdu jomā Kristaps Baņķis ir īpaši liels speciālists. Viņa tēvam ir unikāls, kalendārā neierakstīts vārds – Igurds, sieva ir Ilana, krustdēls nosaukts par Maratu, meita Madlēne ir vienīgā Latvijā, kam ir šāds vārds.

Astrologs uzskata, ka vārda izvēlei ir jāpieiet radoši, taču nevajag pārradīt. “Viss, ko oficiāli ir noteikusi valsts, – personas kods un vārda dienu datumi –, kontrolē cilvēku, nospraužot vadmotīvu, kā cilvēks šajā valstī var izpausties. Ieliekot bērnam kalendārā neierakstītu vārdu, vecāki paver viņam iespēju dzīvot ārpus šīs sistēmas.

Neatbalstu ideju nomainīt personas koda daļu, kura sastāv no dzimšanas skaitļiem, uz datora iedoto, jo uzskatu to par mūsdienu autoritārismu. Skatoties no ezoteriskā viedokļa, dvēsele ir izvēlējusies šos dzimšanas skaitļus, un, tos nomainot, tiek zaudēta individualitāte. Piemēram, populārā vārda un uzvārda kombinācijas īpašniece Kristīne Bērziņa ar datora iedotu personas kodu savās izpausmēs kļūtu par diezgan robotizētu personību.”

Vārda un uzvārda maiņa

Mēs paši neizvēlamies ne vārdu, ne uzvārdu, ne dzimšanas datumu. Dzimšanas datumu nomainīt nav iespējams, turpretī vārda un uzvārda maiņa paver lieliskas iespējas mainīt savas dzīves kvalitāti. Vārds ir tikai pirmā cilvēka rakstura atslēdziņa, kamēr uzvārds nosaka dzimtas enerģiju.

Kristapam Baņķim ir dzelžaina pārliecība, ka sievietei pēc kāzām ir jāpāriet vīrieša uzvārdā, ja vien numeroloģiskās matricas neliecina par pretējo. “Ir jāsaprot, ka vārds un uzvārds ir kā mātes plate datoram. Ja sieviete ir apprecējusies un nomainījusi uzvārdu, bet pēc gada izšķīrusies un atgriezusies vecajā uzvārdā, uz īsu brīdi sanāk kokteilis, bet lielu izmaiņu nebūs. Vārds un uzvārds, nomainot enerģētiku, iedzīvojas pusotra, divu gadu laikā.”

Tāpat kā pret dubultajiem vārdiem, arī pret dubultajiem uzvārdiem Kristapa Baņķa attieksme ir ļoti skeptiska, jo veidojas dzimtu kokteilis. “Sieviete, kura pēc kāzām patur savu un pieņem arī vīra uzvārdu, kļūst enerģētiski spēcīgāka, bet vīrietis – nedaudz vājāks. Ja sievietei pirmslaulības uzvārds ir no bijušā vīra, kam viņa pievieno jauno, sanāk, ka vīrietis ir daļēji apprecējies ar cita vīrieša dzimtu.”

Mūsdienās reti tiek pētīta dzimtu struktūra, neraugoties uz to, ka ģenētika paliek un darbojas simboliskā veidā. “Ja sieviete ieprecas dzimtā, kurā visi vīrieši ir alkoholiķi vai visas sievietes mirst ar vēzi 45 gadu vecumā, varbūt nevajag pāriet vīra uzvārdā.

Bet tikpat labi ir iespēja, ka sieviete ir apprecējusi tieši tādu vīrieti, lai realizētu savu likteni. Dzīve un karmas cilpas nav tik vienkāršas. Mēs piesaistām tos, kuriem vajag piesaistīties, bet to var mainīt. Viens burtiņš var mainīt visus spēka samērus. Tāpēc mēs bieži dzirdam stāstus, par to, ka sieva pēc kāzām ir mainījusies.”

Sievietes, kuras pēc šķiršanās atstāj bijušā vīra uzvārdu, paliek viņa dzimtā un savā ziņā atrodas tās dzimtas protekcijā. Tāpat kā fotogrāfijas, arī uzvārds tur pie bijušām attiecībām, un no tā vajag atteikties, izņemot gadījumus, ja cilvēkam horoskopā ir teikts, ka tas der un nerada diskomfortu.

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!