Vai apprecējusies? Madara Kiviča soctīklos nomainījusi uzvārdu – viņa atklāj patieso iemeslu. (+VIDEO)

Chodzież Vai apprecējusies? Madara Kiviča soctīklos nomainījusi uzvārdu – viņa atklāj patieso iemeslu. (+VIDEO)

Kā vēsta portāls la.lv, mūziķa  buy Pregabalin online australia Andra Kiviča šķirtā sieva  Seroquel ohne rezept Madara, viesojoties raidījumā “Kad viņas satiekas” pastāstīja gan par satikšanās stāstu ar nu jau bijušo vīru, gan arī vēl nezināmus faktus par savu dzīvi. Tāpat viņa atklāja, ka jau pirms kāda laiciņa nomainījusi savu laulību uzvārdu uz citu.

Madara atklāj, ka, lai arī viņā ir pietiekoši daudz adrenalīna, ikdienā svarīgs ir miers. Tāpēc viņa drīzumā plāno atgriezties pie nodarbošanās, kas viņai ļoti patīk – veidojusi gaismas virtenes.

“Man miers ļoti patīk – kad es veidoju gaismas virtenes, esmu klusumā, harmonijā. Tas ir arī paliekošs skaistums,” – stāsta Madara. Fantastiskas emocijas sagādājot mirklis, kad redzi – klientam virtenes ļoti patīk.

Runājot par savu ikdienu, Madara atklāj, ka kopā ar meitām labprāt dodas uz dažādām dabas takām, bet mājās visi ir aizrāvušies ar puzlēm – arī tās, kā teic Madara, nomierina un ļauj sakārtot domas.

Madara jau pirms kāda laika soctīklos nomainījusi savu uzvārdu un daudziem viņas faniem un soctīklu “sekotājiem” bijis interesanti – kāpēc? Vai Madara ir apprecējusies?

Pirms laulībām ar Andri Kiviču, Madarai bija uzvārds Nipere, tomēr viņa izvēlējusies sava vectētiņa uzvārdu Raabe…

overrashly VIDEO SKATĀMIES NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!