Uzzini ko jaunu par sevi: čigānu horoskops ar 97% precizitāti

Katrai tautai ir savas tradīcijas un uzskati. Patstāvīgi un unikāli rituāli un paražas mūs atšķir vienu no otras. Pat horoskopi atšķiras no tautām. Mēs esam pieraduši pie zodiaka vai austrumu horoskopiem, balstoties uz to, mēs izstrādājam astroloģiskās prognozes.

Bet, piemēram, čigāniem ir nedaudz atšķirīgs horoskops. Viņu horoskops sastāv arī no 12 laika posmiem, kuriem atbilst zināmas zīmes. Tomēr tiem ir savas īpatnības.

1. Bļoda 21.01 – 19.02

Bļodas ir ļoti nepastāvīgas un mainīgas. Tās bieži vien vilcinās un ir aizdomīgas. Bet šie cilvēki maigi sajūt harmoniju un uzķer spēles garšu. Šī zīme ātri nogurst fiziski un morāli.

2. Kapuce 20.02 – 20.03

Kapuces ir ļoti noslēpumaini un neuzticīgi Viņiem reti ir draugi, bet viņiem ir pāris uzticīgie. Viņi ir ļoti radoši un viegli atrod izeju no jebkuras situācijas. Šādi cilvēki mīl komfortu un klusumu.4

[sociallocker]

3. Zobens 21.03 – 20.04

Šī ir ļoti vienkārša zīme, kas līdz pat beigām uzstāj uz savu. Viņi ir ļoti praktiski, velti netērē laiku. Tomēr viņi bieži ir pārmērīgi impulsīvi, pat pieļaujot agresiju.

4. vainags 21.04 – 20.05

Vainagi mīl luksusu un bagātību. Bet viņi neizmet naudu. Šīs zīmes pārstāvji ir ļoti drosmīgi un jebkuru lietu noved līdz beigām. Izlēmība un biznesa ķēriens padara tos par lieliskiem uzņēmējiem.

5. Svečturi 20.05 – 20.06

Svečturi ir ļoti labsirdīgi un laipni cilvēki. Dievina saziņu un jaunas iepazīšanās. Saprātīga resursu izlietošana ir viņu hobijs. Šādi cilvēki ir ļoti aktīvi, tāpēc viņi kļūst par brīnišķīgiem sportistiem.

[/sociallocker]

 

6. Ritenis 21.06 – 21.07

Cilvēki- riteņi ir ļoti impulsīvi un iespaidīgi. Tie ir romantiķi un sapņotāji, kurus viegli ievainot. Šīs zīmes pārstāvji kļūst par izciliem aktieriem un mūziķiem. Tomēr viņu raksturs negatīvi ietekmē morālo veselību: riteņi bieži vien nonāk depresijā.

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!