Trīs gadus pēc traģiskās avārijas Ūdrītis jau spēj nostāties uz kājām

http://heathstreethealth.nhs.uk/match/zmlk-bermtz1.html Apritējuši trīs gadi, kopš grupas “The Hobos” līderi Rolandu Balodi-Ūdri (43) notrieca auto un mūziķis kļuva par 1. grupas invalīdu. Sarunā ar žurnālu “Kas Jauns” viņa dzīvesbiedre Ilona Balode-Ūdre atklājusi, ka ir pieņēmusi notikušo un sākusi vairāk smaidīt.

ethereally Ilona pieņēmusi dzīvi, kāda tā ir, un beidzot, pēc trīs gadus ilga laika posma, kad viņā praktiski bija zudušas cerības par dzīvesprieku, ir atguvusies un sākusi ticēt saviem sapņiem.

Kaka „Līdzšinējie gadi bija nomākts un depresīvs laiks. Vienīgā doma bija – kā izturēt nākamo dienu. Tagad beidzot ir citādi, dzīve sāk sakārtoties,” saka Ilona, kas jau pāris gadu diendienā kopj autoavārijā sakropļoto vīru un rūpējas par abu kopīgo atvasi Bārtu, kam pērn decembrī tika atzīmēta jau trešā dzimšanas diena.

„Bārtiņš ir mājas bērns. Palīdz mums visiem un ļoti daudz runājas ar savu tēti. Kad Ūdris ir saīdzis, Bārts ar viņu kārtīgi izrunājas, un viss ir labi,” stāsta Balode. (Foto: no privātā arhīva)

Grāmata un albums

Šogad Ilona apņēmusies realizēt vairākus mērķus un tiem intensīvi ķērusies klāt jau jaunā gada otrajā dienā. „Es tā ļoti nekoncentrējos uz to laiku, uz to datumu, kad notika šī nelaime. Kopš Bārtiņa dzimšanas bija pagājis tikai mēnesis, bet nu viņam ir jau trīs gadi. Laiks iet..”

 

Misoprostol purchase canada TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!