TREŠDIENAS – 24. FEBRUĀRA DIENAS HOROSKOPS

Auns

Šodien tavā pārziņā izrādīsies dažādi resursi, pat tādi, uz kuriem tu nebūsi pat cerējis… Izmanto to!

Visai liela iespēja, ka tu šodien iekļūsi dīvainās situācijās. Un tās nebūs pārāk uzticamas… Pacenties būt vērīgāks, uzmanīgāks un neuzticies svešiem cilvēkiem!

Dvīni

Iespējams, tev šodien jābūt maigākam saskarsmē ar citiem cilvēkiem. Tev reizēm ir pārlieku augstas prasības pret citiem. Šodien tev tādas būs arī pret sevi. Tu no tā neko neiegūsi, tikai sliktu garastāvokli.

Vēzis

Šī diena būs ļoti radoša – tev, visiem, kas tev apkārt. Pacenties noķert “sajūtas” gaisā un diena izdosies vēl skaistāka, nekā tu plānoji.

Lauva

Gluži nevainīga aizraušanās šodien var kļūt par kaut ko daudz nopietnāku. Pacenties gan tomēr būt skaidru galvu, domāt… Ja tev pašam liekas, ka tā ir tikai aizraušanās – nedod veltīgas cerības otram…

Jaunava

Šķiet, ka tavos plānos šodien būs daudz un dažādi darbi, bet vai tu spēsi tos paveikt? Zvaigžņu stāvoklis par to izsaka lielas šaubas. Visdrīzāk, tu šodien vienkārši slinkosi.

Svari

Protams, visu var panākt mierīgā sarunu ceļā, tomēr dažreiz ir jāprot arī ieklausīties savu “pretinieku” viedoklī. Tā ir brīnišķīga īpašība!

Skorpions

Pienācis laiks pagulēt uz lauriem. Tu esi daudz strādājis, lai varētu ko tādu atļauties. Un šodien tu patiešām vari atļauties. Tad arī izbaudi to!

Strēlnieks

Tev šodien būs iedalīta pirmās vijoles loma, vai tu to mācēsi izmantot vai ne pārāk – viss ir atkarīgs tikai no tevis.

Mežāzis

Tavas sajūtas šodien būs tik saasinātas, ka mirkli tev liksies, ka tu spēj pat sadzirdēt to, ko domā citi cilvēki. Vai to, ko domā dzīvnieki. Neaizraujies gan pārāk!

Ūdensvīrs

Šodien tev būs dota iespēja labot savas kļūdas, bet, ja tu to neizmantosi, otrā iespēja būs jāgaida ļoti ilgi…

Zivis

Tu, iespējams, šodien izjutīsi kaut ko līdzīgu nožēlai… Tomēr trīs reizes padomā, vai tava nožēla ir vietā…

Avots