“Tā bija sliktākā diena mana mūžā!” Sieviete sava mīļotā telefonā atrod neķītras bērnu bildes

Pati kļūstot par māti divdesmit sešus gadus vecā Heizela Dohertija nekad neidomājās, ka viņas mīļotais kādreiz internetā pētītu neķītras bērnu bildes, raksta “The Sun”.

Heizela ar Alistairu Makkīrmanu tikās jau četrus gadus, bet dienu, kad viņa atklāja viņa noslēpumu, sauc par sliktāko savā mūžā.

Alistairs līdz šim bija licies jautrs, tomēr, kad pāris ievācās kopā, Heizela pamanīja, ka viņas mīļotais paliek slinks. Pēc astoņu stundu ilgā darba vīrietis pārģērbās pidžamās un negribēja palīdzēt mājas solī, tomēr Heizela mīļotajam piedeva neizdarības un abi pēc gada ilgas kopā būšanas saderinājās. Pēc gada Heizela saprata, ka ir gaidībās.

Mājās Alistairs šķita lielisks tēvs abu dēlam Benam.

Kādu dienu Heizela nolēma ieiet vannā, kad no tuvējās istabas izdzirda elsas. Tur viņa atklāja, ka viņas vīrs skatās pornogrāfiju, kamēr abu dēls guļ gultiņā turpat. Heizela, protams, bija saniknota un izslēdza televizoru, un pagrāba Benu. Alistairs teica, ka sieva pārspīlē, bet atvainojās un solījās vairāk nekad tā nedarīt.

Tomēr nākamā gada laikā vīrs no Heizelas attālinājās un kļuva viegli aizkaitināms. Sieviete domāja, ka viņas mīļotais viņu krāpj, tāpēc kādu dienu, kad Alistairs bija darbā, viņa nolēma izpētīt vīra portatīvo datoru.

Turpinājumu lasiet nākamajā lappusē!