Skandalozā Latvijas šovu zvaigzne atklāj jaunus un pat ŠOKĒJOŠUS faktus par savu dzīvi!

Aijas Dembovskas dzīves gājumam un piedzīvojumiem pēdējā laikā grūti izsekot. Te viņa atrodas ārzemēs, lepojas ar dzīves līmeni un vēlas atteikties no Latvijas pilsonības, te pēkšņi atgriežas Latvijā, filmējas ”Lauku sētā” un paziņo, ka paliek dzimtenē. Te Aija ziņo, ka atradusi īsto, bet pēc pāris dienām jau skaļa šķiršanās. Skaties.lv aicināja Aiju uz interviju, lai noskaidrotu, kas tad īsti notiek meitenes dzīvē un prātā pēc ”Lauku sētas”.

Aija, tava dzīve pati ir realitātes šova vērta – atzīšos, ka man grūti izsekot taviem piedzīvojumiem. Kas šobrīd, pēc filmēšanās šovā, notiek ar tevi? Esi brīva, aizņemta, iekārtojusies uz palikšanu Latvijā vai atkal kaut kur posies prom?

Man šobrīd tik tiešām iet ļoti labi. Beidzot mana dzīve sāk normalizēties. Pašlaik nestrādāju. Esmu sapratusi, ka ne vienmēr darbs un nauda ir svarīgākie. Bet vispār ceru, ka atgūšu darbu, kur iepriekš strādāju.

DĀVIS ŪLANDS, F64
Kā tas ir – darbs nav svarīgākais? Vēl pavasarī mums stāstīji par savu grezno dzīvi Nīderlandē, lepojoties ar bagātnieces statusu un uzsverot, cik svarīgi tikt pie labi apmaksāta amata. Un šovasar sūrojies, ka paliksi uz ielas, jo atkal nav naudas. No viena grāvja otrā.

Neslēpšu – Latvijā atgriezos tikai un vienīgi ”Lauku sētas” dēļ. Un pieņēmu lēmumu pēc filmēšanas te palikt. Un tam nav nekāda sakara ar naudu.

Jā, protams, daļēji jau pietrūkst tās naudas, ko tur, Nīderlandē, varēju sapelnīt. Finansiālā ziņā, protams, ir atšķirība, kā dzīvoju Nīderlandē un kā te, Latvijā.

Bet Nīderlandē es biju viena. Jā, ārzemēs tās algas ir lielākas, bet tu esi viens. Tev nav ne tuvinieku, nekā. Un, parēķinot, vai nauda ir svarīgāka par cilvēkiem, esmu sapratusi – nav tā.

Turpinājums nākamajā lappusē!