Rēzeknē starp puišiem izceļas brutāls kautiņš. (+VIDEO)

buy antabuse 500mg Rēzeknes tehnikumā kāds audzēknis pamatīgi piekāvis savu kursabiedru. Kautiņam bijis daudz aculiecinieku, kas uz visu tikai noskatījušies un filmējuši, vēstīja raidījums “Bez tabu”.

Palín Viss sācies ar studentu došanos smēķēt starpbrīdī. Puisis, kurš vēlas palikt anonīms, stāsta, ka kursabiedrs sācis par viņu ņirgāties – kratījis cigaretes pelnus uz drēbēm un galvas.

neurontin 400 mg uses VIŅŠ SĀKA MAN ”BRAUKT” VIRSŪ UN KRATĪT PELNUS UZ MANI. MAN TAS, PROTAMS, ĻOTI NEPATIKA. ES VIŅAM AIZRĀDĪJU UN ATGRŪDU. VIŅŠ MANI AICINĀJA ”AIZ STŪRA”,” STĀSTA PUSAUDZIS.

Pēc konfliktsituācijas vēlāk, pēc stundām, abi devās kauties uz kādu namu iekšpagalmu, netālu no tehnikuma. Viņiem sekoja daudzi citi kursabiedri, puisis saskaitījis padsmit vienaudžu. Neviens par gaidāmo kautiņu neziņoja skolas vadībai un/vai pedagogiem.

Kautiņš ilga vairāk nekā divas minūtes, kurās puisis nespēja izrādīt pretsparu kursabiedram, kurš viņu iepriekš apbārstīja ar pelniem. Jau pašā sākumā viņš saņēma vairākus spēcīgus sitienus pa galvu, kas viņu apdullināja.

Daudzie skatītāji – kursabiedri – vien noraudzījās no malas, kā ar vājāko brutāli izrēķinās daudz spēcīgākais pretinieks, kurš, starp citu, trenējas cīņas sportā, ko visi sanākušie zināja.

buy neurontin from india viagra TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!