Puisēna māte: Ārsts izmet no slimnīcas bērnu, kura analīzes ir gandrīz kritiskas.

Savu sašutumu par ārsta neprofesionalitāti izpaudusi kāda māmiņa portālā sudzibas.lv, kuras bērnu vēl sliktākā situācijā nekā ienākot slimnīcā, mājās palaida iestādes ārsts.

http://davidbjelland.com/wp-content/themes/ghost/style.css “Man ir dēliņš, kuram ir pilni 5 gadi. Nesen viņš saslima ar laringītu. Devāmies pie ģimenes ārsta, kura mums izrakstīja medikamentus ārstēšanai un norunājām nākamo vizīti pēc divām dienām. Pēc divām dienām bija palicis nedaudz labāk, taču pēkšņi sākās augsta temperatūra 39.7, sabijos ka laringītam klāt būs vēl gripa, tāpēc sazvanīju ģimenes ārsti un novienojāmies ka ar dēlu braukšu uz slimnīcu.

http://siftstar.com/2006/11/05/thoreau-as-poet/ Neesmu dzirdējusi sūdzības par Ventspils slimnīcu un bijām tur jau bijuši tāpēc nolēmu doties tieši tur. Aizbraucām uz Ventspili un ierakstījāmies slimnīcā (vakarā), dēlam pielika sistēmu, lika dzert nurofenu, klepu sīrupu un papīros rakstīts ka degunā pilināja vibrocil, lai gan ne reizi nepilināja. Uztaisīja analīzes gripai, lai pārliecinātos ir vai nav, atbilde negatīva, gripa nav, taču deva gripas zāles tik un tā.

Kherson Nākamajā rītā pamodāmies pašsajūta dēliņam labāka (domāju dēļ sistēmām) temperatūra 37°, gaidam ārstu. Ap 11iem atnāk ārsts un paklausās vai bērnam ir vai nav trokšņi. Pēc 10min ienāk māsiņa un pieliek sistēmu. Ārsts tajā pašā laikā pasaka, ka man bērns ir pilnīgi vesels un paprasa māsiņai, kāpēc veselam bērnam tiek laistas zāles. Māsiņa noņem sistēmu, izņem katetru un aiziet. Ārsts pasaka esat veseli, varat braukt mājās un izraksta gripu zāles, kuras nav lētas 23 eiro un aiziet (kā jau minēju gripas mums nebija un nav, bet ārsts teica ka tas esot profilaksei ja reiz esam iesakuši dzert, lai izdzeram kursu) .

cenforce 200mg australia Turpinājums nākamajā lappusē!