PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Septembris. Jāuzmanās no sagrozītas informācijas

Foto: depositphotos.com

buy real modafinil online Kā vēsta sertificēta astroloģe, Guna KĀRKLIŅA, s buy ivermectin in uk eptembrī jāpievērš lielāka uzmanība darījumu drošībai, kā arī svarīgās lietās vēlams informāciju pārbaudīt un neticēt visam, ko cilvēki runā. Var būt gan apzināti, gan neapzināti sagrozīta informācija. Mēneša sākumā prātus jauc un pārpratumus rada retrogrādais Merkurs, bet pēc 10. datuma sliktās kombinācijās ir Neptūns.

 

[sociallocker]Protams, gan slikto, gan labo kombināciju debesīs ir krietni vien vairāk un tās nepārtraukti mainās. Ko DARĪT, jāskata katram cilvēkam individuāli, bet brīdinājums – ko NEDARĪT vai no kā uzmanīties – tomēr noderēs visiem.

http://lucfr.co.uk/statistics Joprojām uzmanīgi ar dokumentiem un tehniku

Mēneša sākumā joprojām spēkā ir jau iepriekš izteiktais brīdinājums būt uzmanīgiem ar dokumentiem, neslēgt ilgtermiņa vienošanās, no kurām tiek gaidīts auglīgs rezultāts, nepirkt auto vai dārgu sadzīves tehniku. Viss iepriekš teiktais ir spēkā vismaz līdz 5. datumam. Pēc tam planēta Merkurs, ar ko šie brīdinājumi saistās, atgriezīsies normālā stāvoklī.

Tiesa, uzreiz pēc tam Mēness, kas nosaka dienas fonu, sāk dilt, bet darījumiem un lietišķām lietām auglīgāka, protams, ir augošā fāze. Taču, ja jāizvēlas starp dilstošu Mēnesi vai retrogrādu Merkuru, tad pavisam noteikti priekšroka dodama pirmajam. Vai arī – svarīgākās lietas atlikt uz mēneša beigām, kad Mēness aug, un šis periods ar jaunmēnesi sākas 20.09.

Planētu kombinācijas saimnieciskām aktivitātēm septembrī ir normālas, vienīgi vairāk nekā citkārt jāievēro darījumu drošība. No 10.09. sliktās kombinācijās atrodas Neptūns – jāuzmanās no negodīgas rīcības, līgumi jāpārlasa, nevajag ticēt uz godavārda.

[/sociallocker] 

http://vantagehsi.com/6-essentials-points-choosing-home-health-care/home-health-care-set-an-appointment/ Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!