Pazīmes, ka uzlikts nabadzības lāsts. To var noņemt 4. un 5. augustā!

Šī ziņa populāro teicienu, ka “laime nav naudā”, tomēr tā joprojām ir mūsu dzīves neatņemama sastāvdaļa. Un, kad tās maciņā mazāk nekā gribētos vai vajadzētu, ap sirdi nemaz nav priecīgi. Tieši no naudas lielā mērā atkarīga mūsu atpūta, izglītība, ārstēšanās, kopts izskats un citas iespējas.

buy cheap Pregabalin Nereti rodas iespaids, ka vieniem tā pati krīt rokas, kamēr citi strādā no rīta līdz vakaram, bet naudiņas vienalga pietrūkst.

Ezoteriķi uzskata, ka naudas trūkums bieži saistīts ar nabadzības lāstu. Izstāstīsim, kā to noņemt saviem spēkiem, turklāt 4. un 5 augusts ir šim mērķim ļoti piemērotas dienas.

clindagel Nabadzības lāsta pazīmes
Šādu burvestību ne vienmēr var viegli atpazīt. Parasti naudas trūkumu mēs saistām ar parastu neveiksmi, bet smadzenes atsakās ticēt, ka tiešām kāds skaudības dēļ varētu uzlikt šādu lāstu. Bet ir vairākas pazīmes, pēc kurām iespējams noteikt šādas negatīvas programmas esamību.

1. Pilnīga neveiksme visos pasākumos – “naudas” vaļasprieks nenes ienākumus, tikai pieaudzē izdevumus; jaunā darbā nekas neizdodas un nav arī gaidītas algas; visi projekti beidzas ar izgāšanos.

2. Pamata ienākumu zaudējums vai ievērojams samazinājums – atlaida no darba, uzņēmums bankrotēja.

3. Agrāk nebija, bet tagad parādījās nosliece uz izšķērdēšanu. Nauda it kā tek caur pirkstiem un tiek tērēta nevajadzīgām lietām.

4. Ilgi neizdodas atrast darbu vai piepelnīšanās iespējas.

5. Pastāvīgi rodas neparedzēti, lieli izdevumi – soda naudas, dārgas zāles tuviniekiem, sadzīves tehnikas vai automašīnas remonts.

flatways TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!