OTRDIENAS – 13. APRĪĻA DIENAS HOROSKOPS

Lauva

beforehand Tev šodien būs lemts ieraudzīt to, kas citu acīm ir palicis neredzams. Taču nevajadzētu izmantot savas zināšanas tā, lai pārējie justos “melni un maziņi”.

Jaunava

buy generic neurontin online Pat, ja tevi šodien vajās dažādas nepatikšanas, neļauj tām sevi pārņemt. Vēl jo vairāk, vakara stundās viss izskatīsies jau daudz gaišākās krāsās.

Svari

http://programcollective.com/rx/buy-viagra-same-day-delivery.php Tev, iespējams, var nākties pieņemt kādu nebūt ne vienkāršu lēmumu, kas raisīs pēc tam dažādas sekas. Taču tu nevari no tā izvairīties, vienīgais, ko spēsi – pieņemt pēc iespējas nekļūdīgāku risinājumu.

Skorpions

Camaçari Šo dienu vajadzētu pavadīt draugu kompānijā vai šaurā ģimenes lokā. Mierīgi aizvadi dienu, nesteidzīgi. Vienā teikumā – izbaudi to!

Strēlnieks

Iespējams, ka tev nāksies negaidīti kļūt par “slikto” attiecībās ar tuvāko cilvēku. No tevis tiks prasīta pacietība un objektīva attieksme, tomēr visam ir savas mērs…

Mežāzis

Visdrīzāk, tu esi izdarījis pareizo izvēli, taču, tu nevarēsi par to pārliecināties pirms nepieņemsi gala lēmumu. Izlem!

Ūdensvīrs

Šodien tev, iespējams, nāksies priekšroku dot kāda cita cilvēka uzstājībai. Iespējams, protams, tu vari ar šo cilvēku sastrīdēties, bet tam nebūs nekādas jēgas un tas neko nerisinās. Gluži otrādi – tikai sarežģīs visu.

Zivis

Tu vari sajust spēku izsīkumu – kā fizisko, tā emocionālo. Pēdējais gan ir bīstamāk, tāpēc pacenties pēc iespējas vairāk izvairīties no cilvēkiem, kas izlādē tevi tieši emocionāli.

Avots