Ostapenko saruna ar treneri spēles laikā pret Sevastovu šokē sabiedrību: ”Lai viņa iet dirst!” (+VIDEO)

Otrdien aizvadītā WTA “Premier” sērijas turnīra spēle starp Latvijas tenisistēm Anastasiju Sevastovu un Jeļenu Ostapenko guvusi uzmanību sociālajos tīklos, pateicoties Ostapenko atklātajiem izteikumiem spēles laikā veiktajās pārrunās ar treneri Krišjāni Stabiņu.

Dažādu pavērsienu pilnajā spēlē uzvaru svinēja Sevastova, kura demonstrēja apbrīnojamu prasmi gūt virsroku geimu svarīgākajos brīžos. Lai gan beigu rezultāts 6-2, 4-6, 6-0 varētu liecināt par liepājnieces izteiktu pārsvaru, piemēram, trešajā setā Ostapenko zaudēja četros geimos pēc kārtas, kuri nonāca līdz rezultātam 40:40

Ostapenko spēles laikā izcēlās ar 28 netveramiem sitieniem no spēles, kas bija par sešiem vairāk nekā iespēja viņas pretiniece. Taču rīdziniece arī pieļāva 46 nepiespiestās kļūdas, kas ļāva viņai uzvarēt tikai trīs no 12 iegūtajām breikbumbām. Sevastovai šī statistika bija krietni veiksmīgāka – uzvarētas tika septiņas no 14.

Uz neveiksmes faktoru translēto spēles pārtraukumu laikā trenerim Stabiņam šķietami norādīja arī Ostapenko, kura rādītās spēles ziņā jutās pārāka par savu tautieti.

Pārtraukums pirmā seta laikā, rezultātam esot 2-3 par sliktu Ostapenko:

Ostapenko: Viņai nav ar ko mani uzvarēt. Viņa nevar mani uzvarēt. Es spēlēju daudz labāk, bet vienkārši kļūdos.

Stabiņš: Tieši tā! Vienīgā lieta, ko tev gribu pateikt – pie pirmās iespējas bīdies iekšā laukumā.

Ostapenko: Kā viņai iedodu iniciatīvu, viņa vispār nevar laukumā trāpīt. Kad es pamainu ritmu.

Stabiņš: Jā, jā, tu ļoti labi pamainīji tagad ritmu ar augstajām bumbām un tad forši uzbruki.

Ostapenko: Viņa nemāk pati spēlēt.