Murgs ginekoloģes kabinetā: “Raud te vēl! Tas tev nav locekli kājstarpē iebāzt!”

Lai arī mūsdienās ginekologi ir ļoti profesionāli un medicīna ir attīstījusies, vēl aizvien daudz sieviešu vidū ir bailes no ginekologu apmeklējuma! Nereti ir gadījies dzirdēt patiešām šausmīgus stāstus par attieksmi, ar kādu nākas saskarties, dodoties pie ārsta!

Ļoti svarīga vienmēr bijusi un paliks ārsta personība un raksturs. Daudzas sievietes dalās savos skarbojas stāstos par piedzīvoto ģinekologa apmeklējumā.

«“Kopā ar citām grūtniecēm apmeklējām konsultāciju, pēc kuras mūs nosūtīja uz ginekoloģijas nodaļu nodot diabēta analīzes. Mums ierādīja palātu, kur vajadzēja pagulēt pēc glikozes izdzeršanas. Pēc pāris minūtēm mums palātā ieveda sievieti pēc spontānā aborta. Viņa raudāja, viņai tas bija kārtējais neveiksmīgais mēģinājums, bet mēs šeit visas bijām laimīgas grūtnieces. Atbrauca šīs sieviete māte un palūdza viņu aizvest uz atsevišķu palātu, uz ko medmāsa reaģēja asi un sāka kliegt, ka nevedīs uz citu palātu dēļ stundas, kuru viņai tur nāksies pavadīt. Tomēr tad medmāsai tika piedāvāts kukulis, un nelaimīgā sieviete tika pārvesta uz citu palātu,” stāsta kāda sieviete.»

«“17 gadu vecumā es aizgāju pie ginekologa. Ārste pajautāja, cik man ir bijuši partneri. Es atbildēju godīgi un teicu, ka viens. Ārste pārbaudīja manu vagīnu un nejauki pateica: “Ko tu man te lej? Aha, viens viņai ir bijis, kā tad!”»

 

 

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!