Mātei gandrīz tika atņemtas vecāku tiesības par to, ka viņa pieradināja 6 gadus jauno dēlu palīdzēt viņai ar mājas darbiem.

Viena divu bērnu māte sociālajos tīklos ievietoja rakstu, kas izraisīja karstas diskusijas. Pie šī “posta” bija ielikti fotoattēli ar viņas 6 gadus jauno dēlu Lyle.

Zēns mazgāja drēbes, lika traukus trauku mazgājamā mašīnā un gatavoja ēdienu uz plīts. Viņa saņēma lielu uzslavu par mēģinājumu iznīcināt dzimumu stereotipus, taču ne mazāk ļaunu kritiku, pat ar vārdiem, ka viņa audzina savus bērnus par “vergiem”, un viņai ir jābūt atņemtām vecāku tiesībām. Viedokļi ir dažādi..

Lūk, viņas paziņojums:

“Es mācu savam dēlam gatavot, un uzturēt mājsaimniecību. Kāpēc ? Tāpēc, ka mājas darbu veikšana nav saistīta tikai ar sievietēm.

Par cik, kādā lieliskā dienā viņš var palikt viens, dzīvot bez ģimenes, un nezināt, kā ieslēgt veļas mašīnu.

Tā kā es dzīvoju un satieku dažādas cilvēku paaudzes, kuras sūdzas, ka skolāneiemāca, gatavot ēst, mazgāt, sasiet kaklasaiti un maksāt nodokļus, tad nu jau šobrīd mans dēls tiek mācīts kā tikt galā ar šādām lietā, kā arī tiek mācīts kā būt noderīgam sabiedrības loceklim ārpus mājas un tās iekšienē.

Ir labi ļaut jūsu bērnam būt bērnam, bet tomēr ir nepieciešams iemācīt un sagatavot viņu , dažādiem dzīves ceļiem.

Atcerieties meitenes, ka jūsu vīrs, kurš uzskata, ka viņam nevajag gatavot vai darīt mājas darbus, reiz bija zēns, kuram nekad to nemācīja, un tagad viņš gaida, lai jūs mājotu viņa ikdienas dzīvi. ”

2

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!