“Man apstājās sirds un tad piedzimu otrreiz” – Covid-19 pacients no Rīgas Austrumu slimnīcas gultas aicina citus nepieļaut viņa kļūdu. (+VIDEO)

purchase Ivermectin “Man apstājās sirds un tad piedzimu otrreiz” – Covid-19 pacients no Austrumu slimnīcas gultas aicina citus nepieļaut viņa kļūdu. (+VIDEO)

http://tcmcards.com/product/1164/ Kā vēsta portāls jauns.lv, covid-19 radītā slodze Latvijas slimnīcās turpina pieaugt. Vairums pacientu, kuri paši vairs paelpot nespēj un ir nonākuši intensīvās terapijas nodaļās, nav vakcinēti.

atop TV3 Ziņas šodien, 21. septembrī, aprunājās ar vienu šādu pacientu, kurš pats nokļuva uz robežas starp dzīvību un nāvi.

Ar infekciju šobrīd citā slimnīcā cīnās arī vīrieša sieva.

58 gadus vecais vīrietis, kurš nevēlas publiski atklāt savu vārdu un seju, jo baidās no vēlākas agresijas internetā, ir viens no tiem Covid-19 pacientiem, kurš Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā (RAKUS) ārstējas intensīvajā terapijā.

Viņš šeit nonāca pēc tam, kad divas nedēļas ar vīrusu cīnījies mājās. Sākotnēji simptomi bijuši samērā viegli – temperatūra, dziļš klepus. Taču viss mainījies, kad negaidīti sākusies lēkme…

Galatina VIDEO SKATĀMIES NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!