Maligina meitas, advokāts Krieķis un cīņa par varu: noplūdušas sarunas atklāj intrigas “Olainfarm” spicē

Noplūdušas sarunas raisa bažas par organizētu varas pārņemšanu farmācijas uzņēmumā “Olainfarm”, šovakar vēstīja raidījums “Nekā personīga”.

Raidījuma rīcībā nonācis sarunu ieraksts, kas liecina, ka izmaiņas uzņēmuma padomē varētu būt apšaubāmu nodomu vadītas.

Septembra sākumā spēkā bija jāstājas mūžībā aizgājušā “Olainfarm” lielākā akcionāra Valērija Maligina testamentam. Tomēr īsi pirms tas notika, 4.septembrī, Valērija Maligina vecākā meita Irina Maligina izmantoja savas mantojuma aizgādņa tiesības un negaidīti “Olainfarm” akcionāru sapulcē nomainīja uzņēmuma padomi.

“Nekā personīga” tapis zināms, ka augusta beigās satikušies nu jau par “Olainfarm” padomes locekli kļuvušais Mārtiņš Krieķis, Irina Maligina, otra mantiniece Nika Saveļjeva un viņas vīrs Sergejs Saveļjevs. Raidījuma rīcībā nonākušais šo personu sarunas ieraksts liecina, ka Krieķis centies pārliecināt Niku un Irinu atteikties no saviem advokātiem un kļūt par viņa un advokāta Pāvila Rebenoka, kurš nu jau kļuvis par “Olainfarm” padomes vadītāju, klientēm. Sarunas galvenais temats ir varas pārņemšana “Olainfarm”.

“Pirmais, kas jums ir jāizdara, jums ir jāatsakās no saviem advokātiem,” sarunā norādījis Krieķis, uzverot, ka visas pilnvaras ir jāatsauc ar 3.datumu. “Es jau Irinai teicu. Mēs jums šajā lietā varam palīdzēt. Es kā cilvēks, kurš nav advokāts ar jebkādu ētiku, tāpēc man neviens nevar uzrakstīt nekādu sūdzību,” sarunā sacījis Krieķis. “Jums ir pati labākā pozīcija,” piekritis Sergejs Saveļjevs.

Turpinājumu lasiet nākamajā lappusē!