Lūk, no kā patiesībā tiek gatavoti jūsu iemīļotie pelmeņi!

 

Cilvēkiem ar vājiem nerviem neiesakām.

Nesen sociālos tīklus satricināja ukraiņu tiesību sargātāja Vladimira Kosenko raksts. Savā Facebook lappusē viņš aizskāra kutelīgu tematu: kā rodas pelmeņi.

Lūk, ko raksta Kosenko:

„Mans brālis strādā ražotnē, kur tiek izgatavoti visu iecienītie pelmeņi, vareņiki, un citi gardumi, kurus jūs gatavojiet, kad nepieciešama ātra maltīte. Tāpēc mēs šos produktus nepērkam.

Tas ir tāpēc, ka visa „gaļa”, kura ir šādos produktos – tie ir subprodukti. Subprodukti ir arī desās, cīsiņos un citos gaļu saturošajos produktos, kuri maksā visu pasaules naudu.

Kas ir subprodukti? Tie ir kauli, ādas, pārpalikumi no vistiņām u.tml., kuri tiek iesūkti speciālā tilpnē (līdzīgā veļas mašīnai), tā griežas, pārpalikumi no tā, kas palicis uz šiem „produktiem”, triecienu rezultātā atdalās no kauliem un pārtop par kaut ko līdzīgu maltai gaļai no cīpslām, taukiem un citiem gardumiem.

Bet mārketinga menedžeri uz iepakojumiem saliek slavenu pavāru skaistās sejas. Nepieciešams taču radīt ilūziju, ka tas ir speciāli jums salipināts pelmenis – garšīgs un ar naturālām garšvielām!

Fotogrāfijās ir tie paši kauli, no kuriem tiek gatavots pildījums mūsu mīļajiem pelmenīšiem, vareņikiem un mājas kotletītēm…”

Šis raksts izraisīja ne mazums diskusiju tīklos, tāpēc mēs nolēmām tikt skaidrībā, no kā tad patiesībā gatavo pelmeņus gaļas rūpnīcās.

Lūk, ko mēs uzzinājām….

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!