Lūk, kā Maikls Džeksons izskatītos BEZ plastiskajām operācijām

Daboh http://deepfeetmassagetherapy.com/questions Lielākā daļa no mums uz visiem laikiem atcerēsies Maiklu Džeksonu, nomirušo 2009. gadā, kā apbrīnojamu dziedātāju un dejotāju, leģendāru hītu izpildītāju. Mēs bijām sajūsmā no viņa dziesmām, bet visvairāk mums patika neordinārā Maikla personība.

Protams, pēdējos gados viņa ārējais izskats bija diezgan šoķējošs. Bet nevajag aizmirst, ka spilgtais un specifiskais Maikla Džeksona imidžs nekad neatbilda viņa iedomām par sevi.

Patiesībā dziedātājs cieta no psiholoģiskas slimības, bet viņa bērnībā bija daudz vardarbības. Tāpēc Maikls Džeksons cieta no tādām identitātes problēmām, kuras nenovēlēsi pat ļaunākajam ienaidniekam. Leģendārā dziedātāja pielūdzējus jau sen uztrauc viens jautājums: „ Alhaurín el Grande Kas notiktu ar Maiklu Džeksonu, ja viņš netaisītu plastiskās operācijas?

Šodien mums ir iespēja parādīt jums viņa patieso seju! Bet sākumā atcerēsimies, no kā viss sākās…

Tas ir pavisam jauns Maikls Džeksons, tāds, kādu lielākā daļa cilvēku vēlas viņu atcerēties. Uzejošā zvaigzne „Jackson 5”, šis mazais puisītis bija ļoti talantīgs. Tajā laikā viņš sapņoja tikai par to, ka dzīvē būs ļoti veiksmīgs!

1

Bet, kad Maikls izauga, viņam nācās iepazīties ar savu iekšējo dēmonu. Tā kā viņš cieta no vardarbīgas izturēšanās bērnībā, tad vēlāk sāka šaubīties par savu identitāti. Tajā laikā par psihiskajām slimībām bija zināms daudz mazāk, nekā tagad, tāpēc Džeksona dīvainības ilgu laiku palika nemanāmas.

2

Lēni, bet pareizi, puisis sāka mainīt savu izskatu. Daudzi no mums atceras tikai daudzo plastisko operāciju un kosmētisko procedūru beigu rezultātu. Lūk šo…

3

Bet sākumā viss izskatījās pat ļoti simpātiski! Kā tad tā sanāca, ka parasts zēns pārvērtās viegli atpazīstamā zvaigznē? Bija nepieciešami vairāki gadi un tūkstoši dolāru, lai iegūtu tik grandiozas izmaiņas.

4

Astoņdesmitajos gados pielūdzēji pirmo reizi pamanīja, ka Džeksons ir kaut ko izdarījis ar savu seju. Patiesībā tas bija tikai sākums viņa šausmīgajai un neuzvaramajai tieksmei pret plastisko hirurģiju.

5

Lyrica tablets buy online Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!