Līga atklāj aizkulises no Eglītes un Balvu Gunāra daudzsološā mīlas stāsta

Gribanovskiy Vasara noslēgusies, un tajā virmojušās pašmāju šovbiznesa mīlas kaislības pieklusušas. Vasaras ‘’karstākā’’ brīvā sieviete noteikti bija ‘’Lauku sētā’’ iepazītā Līga Eglīte. Sarunā ar Skaties.lv Līga atklāj, kā viņas mīlas dzīve galu galā izvērtusies pēc iepazīšanās šova, un kādas tagad ir viņas attiecības ar ‘’Piecērt Eglītei!’’ vīriem.

buy Pregabalin ‘’Es joprojām esmu neprecēta,’’ Skaties.lv atklāj Eglīte. Iepazīšanās šova zvaigzne dzīvo viena un nodevusies darbiem – rudens viņai ir saspringts periods profesionālajā dzīvē. Meitene pārtraukusi kontaktus ar visiem ‘’Piecērt Eglītei!’’ kavalieriem.

where can i buy clomid in stores Uz Mairi, kurš pēc romantiskas SPA atpūtas ‘’iznāca no skapja’’, Eglīte ļaunu prātu netur. Viņa neslēpj, ka uz Maira ‘’uzķērusies’’, jo puisis piesaistījis ar to, ka šķitis piezemēts, nopietns un orientēts uz mājām, kas Eglītei ļoti svarīgi.

http://livebroadcast.com.au/page/506/ Kad ar Mairi nekas neizdevās, Eglīte deva iespēju citam azartiskam vīram – šova finālistam Gunāram. Nu arī šis stāsts izplēnējis, tā arī īsti neiesācies.

‘’Gunārs dzīvo ļoti tālu, sapratu, ka tā tomēr ir cita pasaule. Jā, viņš aicināja mani ciemos, bet tā arī neaizbraucu, un tā tas beidzās. Sapratu, ka man nav laika,’’ ar Gunāru kontaktu pārtraukusi Eglīte.

‘’Piecērt Eglītei!’’ zvaigzne neslēpj, ka sociālajos tīklos joprojām saņem neskaitāmas vēstules no puišiem, kuri vēlas iepazīties, aicina uz tikšanos.

‘’Man pienāk ļoti daudz vēstuļu, taču ne visas es izskatu. Ļoti daudzi rakstītāji neievēro komunikācijas kultūru, neraksta tā, lai es tiešām atbildētu.

Sievieti ir jāprot uzrunāt tā, lai viņa saprastu, kāpēc vērts investēt savu brīvo laiku, lai satiktos ar šo vīrieti,’’ skaidro Eglīte.

Uz neskaitāmajiem aicinājumiem ‘’iedzert kafiju’’ un nenopietniem piedāvājumiem Līga nereaģē. ‘’Nenopietnas attiecības man nav aktuālas. Man vajadzīgs potenciāls precinieks,’’ neslēpj Līga. Vīrietim jāmāk viņu uzrunāt ar ko vairāk par aicinājumu uz kafiju.

‘’Esmu novērojusi, ka Latvijas vīrieši vispār ir bailīgi, ja runa par iepazīšanos. Mūsdienās taču ir tik daudz iespēju! Eksistē ziedu piegāde, saldumu piegāde, iespēja uzaicināt uz dažādām atrakcijām. Kura sieviete gan atteiks, ja aicinās uz kādu ekskluzīvu atrakciju?” mājienu kavalieriem dod Līga.

Vēl kāds loks, kurš Līgu nesaista, bet kurš Latvijā esot ļoti plašs – vīrieši ar atkarībām. Kā sievietes pamāca Līga, attiecību sākumā ‘’jāizzondē’’, vai potenciālais kavalieris nav no kā atkarīgs.

‘’Alkoholisms, smēķēšana, narkomānija – mūsu sabiedrībā ir ļoti izplatīta atkarību problēma. Tas ir viens no aspektiem, kam sievietei uzreiz jāpievērš uzmanību, sākot tikties ar vīrieti, un tad jāsaprot, vai viņa gatava ar to sadzīvot, vai tomēr ne,’’ gudrībās dalās Līga, kura pati ar atkarīgu vīrieti būvēt nākotni tomēr neizvēlas.

Avots