Lai ātrāk saņemtu pensiju, sieviete no Bauskas pieņēma Krievijas pilsonību – un tagad viņa kož pirkstos

Valērija no Bauskas savulaik atteicās no Latvijas pilsonības, lai priekšlaicīgi pensionētos. Tagad atkal vēlas naturalizēties un pieņemt Latvijas pilsonību.

buy roisotretinoin isotretinoin Valērija izdevumam “Likums un Taisnība” raksta” Latvijas Republikā strādāju kopš 1971. gada. 2013. gadā no uzņēmuma aizgāju veselības stāvokļa dēļ un vēlējos priekšlaicīgi pensionēties. Mans kopējais darba stāžs – 40 gadi, bet vecums 58 gadi. Latvijā neparedzēja priekšlaicīgu pensionēšanos pirms 60 gadu sasniegšanas. Tā kā ir noslēgts sadarbības līgums starp Krieviju un Latviju sociālās drošības jomā, atteicos no Latvijas pilsonības, kļuvu par Krievijas pilsoni un saņēmu pensiju no Krievijas.

http://k9d.co.uk/2d-manufacturing-drawings Tagad kārtošu naturalizācijas eksāmenu, lai atkal kļūtu par Latvijas pilsoni. Kādi dokumenti pēc pilsonības iegūšanas jākārto, lai aprēķinātu Latvijas vecuma pensiju?”

http://mcgaryaudio.com/products/?orderby=price Atbild Santa Pēkale, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) Pensiju metodiskās vadības daļas vecākā eksperte.

http://vantagehsi.com/what-you-can-do-to-be-a-better-carer/home-health-care-our-location Turpinājumu lasiet nākamajā lappusē!