Kurzemē nepazīstamas personas cenšas piekļūt iedzīvotāju bankas datiem

comprar Seroquel generico Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē ir saņemti vairāki zvani un viens iesniegums par to, ka nepazīstamas personas cenšas piekļūt iedzīvotāju bankas datiem, tādējādi iegūstot finanšu līdzekļus.

Šonedēļ Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī saņemts iesniegums par to, ka kāds liepājnieks nepazīstamai sievietei telefoniski ir nosaucis savus bankas datus, tādējādi viņam no konta ir noņemta nauda – 6 000 eiro.

uprightly Vīrietis skaidro, ka viņš ir saņēmis divus zvanus no nepazīstamiem telefona numuriem, kur sieviete krieviski sacījusi, ka viņa viņam pārskaitīšot 420 eiro, taču, lai to izdarītu, viņai ir nepieciešams viņa internetbankas lietotāja numurs, kuru viņš mutiski viņai arī nosauca.

http://uslanka.net/2017/05/03/dannielle-kerkoven-sri-lankan-super-model/ Pēc brīža viņam Smart-ID aplikācijā atnāca paziņojums, pēc kā viņš, to apstiprinot, ievadīja PIN kodu. Rezultātā no viņa bankas konta uz citu bankas kontu tika pārskaitīta nauda – 6000 eiro.

Vīrietis, būdams apjucis, šo pārskaitījumu apstiprināja.

hugger-mugger TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!