KNAB neizslēdz, ka prasīs tiesas spriedumu, lai Latvijā bloķētu “facebook”.

purchace cytotec online Krasnohrad Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) komunicē ar lielāko sociālo tīklu turētājiem jautājumā par partiju reklāmas kampaņām internetā. Nav izslēgts, ka neveiksmīgas sadarbības rezultātā Latvijā būs nepieciešams tiesas spriedums sociālā tīkla “facebook” bloķēšanai, uzskata KNAB priekšnieks Jēkabs Straume.

can i buy Pregabalin in mexico Straume šodien Saeimas Korupcijas novēršanas apakškomisijā ziņoja par KNAB pagājušā gada darba rezultātiem. Apakškomisija interesējās par KNAB spējām efektīvi kontrolēt partiju reklāmas kampaņas sociālajos tīklos, piemēram, “facebook”.

“Jā mēs to saskatām kā problēmu. Pašlaik birojs komunicē ar lielākajiem starptautiskajiem sociālo tīklu turētājiem, kuros ir iespējams izvietot maksas reklāmas. Vai šī komunikācija būs veiksmīga uz doto brīdi atbildēt nevaru. Likums skaidri nosaka, ka tām organizācijām un kompānijām, kuras nodrošina reklāmu par samaksu, izcenojumi KNAB jāiesūta līdz 9.maijam. Ja kompānijas nereaģēs tad domāsim kā rīkoties tālāk. Nav izslēgts, ka mums vajadzēs tiesas spriedumu par to, ka uz kādu laiku “facebook”, piemēram, tiks bloķēts Latvijā,” paziņoja Straume.

KNAB ierosina, ka “facebook” reklāmām jābūt ar norādītu izcelsmi, kurš samaksājis un nepieciešamības gadījumā jiesniedz dokumenti par samaksas apmēru, norādīja Straume.

Kā ziņots, sabiedriskās politikas centra “Providus” pētnieks Valts Kalniņš norādīja, ka viņam nav radusies pārliecība vai birojs spēj efektīvi kontrolēt partiju finansēšanas jautājumus, īpaši, trešo personu naudas plūsmas. Šogad gaidāmas Saeimas vēlēšanas un šāds finansējums var tik izmantots reklāmām sociālajos tīklos.

http://trisporttrophies.com/2017/01 Turpinājums nākamajā lappusē!