Klauvējiens pie sirdsapziņas! Jēkabpilī bērnudārznieku vecāki vācot parakstus par mazuļa invalīda izslēgšanu

buy provigil ireland Pēdējā laikā arvien vairāk sociālajos tīklos parādās patiesi sirsnīgas ziņas par situācijām, kurās cilvēki viens no otram palīdz. Raidījuma “Bez Tabu” skatītāja ar nožēlu atzīst, ka Jēkabpilī gan rokas pasniegšana grūtā mirklī esot neiespējama. Par to liecina situācija, kura norisinājusies pirmsskolas izglītības iestādē ”Zvaigznīte”.

Šokā par Jēkabpilī notiekošo

buy stromectol ivermectin ”Mazuļu grupā ir sacelšanās. Līdz ko viena no mammām uzzināja, ka mazuļu grupai pievienosies bērns ar kustību traucējumiem, viņa sāka vākt parakstus no citiem vecākiem, lai tādi bērni grupā neienāk.”

want to buy Seroquel in usa Vēstules autore neslēpj pārsteigumu par to, ka ir mammas, kas tiešām arī parakstoties pret bērna ar kustību traucējumiem ienākšanu starp bērniem, kuriem veselības problēmas neesot.

Šokā par Jēkabpilī notiekošo

”Šīs mammas neiedomājas par to, ka no invaliditātes neviens nav pasargāts. Daudzi piedzimt, bet daudzi iegūst. Ja viss pagriežas pret viņām pašām? Ko tad? Vāksim parakstus, lai izvāc no sabiedrības arī viņus! Loģiski.”

buy line Quetiapine Turpinājums nākamajā lappusē!