Kā ”pieburt” mīļoto? Astroloģes recepte mīlestības piesaistīšanai, kas tiešām strādā!!

Keene Par cilvēkiem saka, ka katrai ābola pusītei ir sava otra pusīte. Pat ja šobrīd esi viena, tāpēc nav jāzaudē pašpaļāvība! Nedaudz maģijas, un savu attiecību statusu vari mainīt.

Tomēr sev otru pusīti pieburt gan nevajag. ”Pieburot ar varu, otram tāpat mīļš netapsi. Un daudzkārt praksē ir pierādījies, ka, pieburot kādu cilvēku, tu no viņa vairs nevari tikt vaļā,” sarunā ar portālu Skaties.lv brīdina astroloģe, Latvijas Astrologu asociācijas valdes priekšsēdētāja Māra Ošuroka. Tomēr, kā viņa atzīst, tajā pašā laikā ir dažādi knifiņi, kā mīlestību piesaistīt.”Pirmkārt – tas skan visai banāli – cilvēkam ir jāmīl pašam sevi. Sievietes ļoti daudz ziedojas darbam, bijušajām attiecībām, kas joprojām nav beigušās, bērniem, un mīlestības pret sevi trūkst un netiek izstarota enerģētika vai aura, kas piesaistītu otru cilvēku – nav starojuma.

where can i buy antabuse in the uk [sociallocker]

appropriately Māra Ošuroka Astroloģe Mans pirmais ieteikums – mīlēt sevi. Un šeit nav runa tikai par to, kā nolakot nagus vai uztaisīt frizūru. Tā ir iekšēja mīlestība, kas nozīmē veltīt sev laiku un uzmanību.

Pretējo dzimumu mēs varam satikt kaut sabiedriskajā transportā, bet tā uzreiz nav mūsu otrā pusīte. Bet, esot tajā vidēs, kur mums jābūt – profesionālā kontekstā vai saistībā ar hobijiem –, ir lielākas iespējas šo cilvēku satikt,” pirmos soļus ceļā uz veselīgu attiecību izveidošanos akcentē astroloģe.

[/sociallocker]

Dzīvē aktivizēt mīlestību var palīdzēt arī kas taustāms. Kā vienu no šādiem paņēmieniem Ošuroka sievietei iesaka iegādāties rozā kvarcu.

neurontin 900 mg day Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!