Igaunijā mistiski pazuduši 9 līķi no Latvijas – tie it kā vesti kremācijai no Vidzemes pie kaimiņiem.

14. maijā Rūjienā avarēja Vidzemes apbedīšanas biroja „Ritus” busiņš ar deviņiem nelaiķiem, kurus pēc vietējo nostāstiem veda kremēt uz Igauniju – Veru krematoriju. Pēc avārijas no „Ritus” busiņa līķus pārkrāmēja citā transportlīdzeklī un tas viņus aizveda nezināmā virzienā.

1200 mg neurontin Kāds avārijas aculiecinieks TV raidījumam „Bez Tabu” stāstīja: „Tas bija Valmieras apbedīšanas biroja „Ritus” transportlīdzeklis. Busiņā bija deviņu cilvēku mirstīgās atliekas. No avarējušās automašīnas mirušos kā malku pārkrāva citā automašīnā. No viena auto otrā iemeta deviņus maisus. Stāstīja, ka brauc uz Igauniju, tur laikam kremēšana lētāka“.

Rūjienā mīklaini pazūd deviņu cilvēku mirstīgās atliekas

http://hunterphotos.co.uk/product-category/cards/?add-to-cart=2468 Igaunijas laikraksts „Eesti Paevaleht” bez rezultātiem centies noskaidrot, uz kuru Igaunijas krematoriju tad avarējušie līķi aizvesti. Igauņu laikraksts raksta:

can i buy generic Lyrica „Konkurenti (citu Igaunijas krematoriju pārstāvji) ar pirkstu rāda uz Veru krematoriju. Bet tur ir nesaprašanā, kāpēc viņiem uzbrūk.

14. maijā Rūjienā notika ceļu satiksmes negadījums ar automašīnu, kura veda deviņus nelaiķus uz Igaunijas krematoriju. Bet neviena Igaunijas krematorija nav atzinusi, ka krava (ar deviņiem līķiem no Latvijas) līdz tai būtu nonākusi.

Minētais gadījums uzskatāms gan par likumpārkāpumu, gan ētikas normu neievērošanu. Saskaņā ar noteikumiem līķi pār robežu drīkst pārvadāt tikai cinka zārkā un pa vienam, nevis vairākus kopā.

Rūjienā cilvēki redzēja pavisam citu ainu. Auto bija bez saldēšanas iekārtām un no kravas nodalījuma uz citu auto tika pārkrauti maisos salikti līķi, par zārkiem pat nevarēja būt nekādas runas. Tāda līķu pārvadāšana ir absolūti neētiska.

Tā kā kremācija Igaunijā ir lētāka nekā Latvijā, tad Latvijas apbedītāju firmas nelaiķus bieži ved kremācijai uz Igauniju. Tomēr ne Veru, ne kāda cita Igaunijas krematorija neapstiprināja, ka viņi būtu saņēmuši līķus sadedzināšanai no Rūjienā avarējušā busiņa”. Igaunijas prese par šo gadījumu raksta: „Mīklains gadījums”.

http://destinations.co.uk/home/mac/ Turpinājumu lasiet nākamajā lappusē!