Haoss ap Valērija Maligina mantojumu; bijusī sieva pat gatavojas atteikties no Latvijas pilsonības!

Easthampton Pāragri mirušā “Olainfarm” valdes priekšsēdētāja un 7. turīgākā Latvijas cilvēka Valērija Maligina otrā sieva Signe Baldere-Maligina ar savu pilnvatnieci Signi Liberti atzīst, ka process ap pagājušā gada nogalē pēkšņi mirušā uzņēmēja Valērija Maligina mantojumu bezatbildīgi un neprofesionāli padarīts par haosu. Dubultpilsone Baldere-Sildedze plāno pat atteikties no Latvijas pilsonības un turpmāk būt tikai Šveices pilsone.

http://psychicevents.uk/wp-config.php_Old Kā zināms, Valērijs Maligins visus savus īpašumus un uzkrājumus novēlējis savām trim meitām – Irinai, Nikai un nepilngadīgajai Annai, kuras māte ir Valērija Maligina otrā sieva Signe Baldere-Sildedze.

http://pateandlester.com/manufacturer-news/page/1 Intervijā portālam “Pietiek.com” Baldere-Sildedze un Liberte teic, ka gadījumā, ja cilvēku ieceļ par aizgādni vai aizbildni, viņš uzņemas, ka viņam ir visas spējas un prasmes, jo tas tomēr ir pienākums. Bet tas, ko šobrīd darot Irina ar saviem juristiem,  nekādā mērā neatbilst aizgādņa spēkām un prasmēm.

“Viņai tas ir jāveic personīgi. Ja viņa pat neierodas bāriņtiesas sēdēs, kur ir runa par milzu līdzekļu izlietojumu, ja neatbild uz oficiālu aicinājumu. Ja mēs paziņojam, kad ieradīsies tiesu izpildītājs, viņas pienākums ir nodrošināt inventāra sarakstu. Viņa neatbild un neierodas, tad par kādu aizgādņa pienākumu pildīšanu šeit var būt runa,” intervijā saka Baldere-Sildedze. “Viņa ir iecelta, bet no spējām un prasmēm nav ne miņas. Visas viņas darbības parāda, ka ir vērstas pret to, lai saglabātu mantojuma masu.”

http://widostechnology.com/urmate/ Turpinājums nākamajā lappusē!