Cilvēku kategorija, kura nav pakļauta koronavīrusam. Jums ir vismazākā iespēja saslimt

http://tiffaneejacob.com/our-greatest-desire/ purchace Misoprostol online Visretāk ar koronavīrusu saslimst mazi bērni un pusaudži.

Machachi Šo statistiku sniedza ĶTR (Ķīnas Tautas Republikas) slimību kontroles un profilakses centrā. Vecuma kategorijā no 0 līdz 10 gadiem un, no 10 līdz 19 gadiem ir 1% no saslimšanas gadījumiem, raksta («Izvestija«).

Secināts, pamatojoties uz 72 314 inficēšanās gadījumiem. Lielākajā riska grupā ir cilvēki virs 60 gadu vecumam, ar hroniskām slimībām.

Jāatzīmē, ka mirstības līmenis no koronavīrusa ir 3,4%, turpretī mirstība no sezonālās gripas ir mazāka par 1%, ziņoja PVO. Tiek norādīts, ka daudziem cilvēkiem ir imunitāte pret gripu atšķirībā no koronavīrusa.

Koronavīrusa uzliesmojums pirmo reizi tika reģistrēts 2019. gada decembra beigās Uhanā, Ķīnā. Kopš 4. marta bija inficēti vairāk nekā 92,8 tūkstoši cilvēku. No tiem 3,1 tūkstotis nomira, un vairāk nekā 48 tūkstoši tika izārstēti. Slimības gadījumi reģistrēti gandrīz 70 valstīs. http://acorncentre.co.uk/2019/01/26/learn-something-new (Lai turpinātu lasīt šo rakstu, zemāk spied pogu “Atvērt”vai arī pogu ‘Uzzināt vairāk’)