Cik būs jāmaksā un kas to varēs nedarīt – viss, kas tev jāzina par jauno veselības nodokli!

buy provigil south africa

Kā notiks maksāšana

cytotec no perscription required Lai veiktu šis brīvprātīgās iemaksas, vispirms jāsaņem apdrošināšanas iemaksu paziņojumu, kas tiks sagatavots elektroniski, pamatojoties uz vienotās veselības nozares elektroniskās informācijas sistēmas (turpmāk – veselības informācijas sistēma) datiem.

http://annedickson.co.uk/?p=36 Veselības apdrošināšanas iemaksu paziņojumā norādītā summa būs jāiemaksā Valsts kasē. To var izdarīt internetā – tiešsaistē elektroniski autentificējoties veselības informācijas sistēmā un veicot maksājumu ar pārskaitījumu. Otrā iespēja – norēķinoties ar maksājuma karti Nacionālajā veselības dienestā (NVD). Trešā iespēja – veicot pārskaitījumu, piemēram, bankā vai pasta nodaļā.

buy modafinil bali Savukārt, ja būs nepieciešams saņemt pārmaksātās vai kļūdaini veiktās veselības apdrošināšanas iemaksas atmaksu, būs iespējams elektroniski vai rakstveidā iesniegt iesniegumu NVD par atmaksas saņemšanu. Veikto iemaksu atmaksu varēs pieprasīt ne vairāk kā par trīs iepriekšējiem kalendāra gadiem. Pēc iesnieguma izskatīšanas NVD veiks atmaksu 3 mēnešu laikā.

Cik daudz būs jāmaksā?

Veselības apdrošināšanas iemaksas 2018. gadā noteiktas 1% apmērā no minimālās mēnešalgas jeb 51,6 eiro gadā, 2019. gadā – 3% no minimālās mēnešalgas jeb 154,8 eiro gadā,
2020. gadā – 5% no minimālās mēnešalgas jeb 258 eiro gadā.

Avots