Cik būs jāmaksā un kas to varēs nedarīt – viss, kas tev jāzina par jauno veselības nodokli!

Šis gads ir pārejas laiks, lai 2019. gada 1. janvārī sāktu darboties dalītā groza sistēma veselības aprūpē, kad neatliekamā palīdzība pienākas visiem, bet plānveida – tiem, kas iepriekšējā gadā samaksājuši sociālo nodokli vai pieder pie kādas no šī nodokļa maksāšanas atbrīvotajām kategorijām.

can you buy cenforce online Skaidrojam jauno kārtību, kādā veicamas veselības apdrošināšanas iemaksas, kas 3. maijā apstiprināta Ministru kabineta sēdē.

Lingyuan Iemaksas būs veicamas reizi gadā, un šogad personas tās varēs veikt no 1. septembra.

Kam jāmaksā, kas ir atbrīvoti?

transcriptively Iemaksu veikšana būs brīvprātīga un attieksies tikai uz tām personām, kas nav apdrošinātas automātiski. Pirmkārt, automātiski apdrošināti un par atsevišķu veselības nodokļa maksāšanu var neuztraukties strādājošie, par kuriem darba devējs jau veic nodokļu maksājumus vispārējā nodokļu režīmā, tostarp sociālās apdrošināšanas iemaksas.

Otrkārt, par veselības nodokļa maksājumiem var neuztraukties cilvēki, kas pieder kādai no sociāli mazāk aizsargātajām iedzīvotāju grupām – pensionāri, bērni, personas, kurām noteikta I vai II grupas invaliditāte, Nodarbinātības valsts aģentūrā reģistrēti bezdarbnieki, skolēni un pilna laika programmās studējošie, kā arī citi sociāli atbalstāmi cilvēki (kopā 21. kategorija) – ir apdrošinātas automātiski un papildus iemaksas veselības apdrošināšanai viņiem nebūs jāveic.

Cilvēkiem būs divas iespējas – atgriezties parastajā algas režīmā un maksāt nodokļus no algas vai veikt apdrošināšanas maksājumu pašiem.

http://pulsobeat.com/jamp-jamp-around/ Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!