Balcers parāda, kurš ir galvenais; Latvija negaidīti uzvar! Izrādi puišiem cieņu – dalies ar šo ierakstu..

Pasaules Čempionāts hokejā Dānijā, ir iesācies arī Latvijas hokeja izlasei, kura šogad uz čempionātu neieradās ne tuvu savā labākajā formātā. Tomēr, bukmeikeri solīja uzvaru Latvijai, kamēr Latvijas fani Norvēģijai. Cīņa bija sīva un jāsaka, ka mūsu puiši bija malači!

Latvijas izlases vārtus sargāja Elvis Merzļikins.Spēles sākums pret Norvēģiju bija bezcerīgs – pēc puses no pirmās trešdaļas, rezultāts jau 0:2. Pagāja ilgs laiks, līdz mūsējie spēja atgūties no šī trieciena un atguva vienus vārtus.

9.spēles minūtē rezultātu atklāja viens no Norvēģijas līderiem – Anders Bastinansenss, kurš ar filigrānu metienu caur masu spraugu guva pirmos vārtus. Rezultatīvas piespēles guva Jonass Holos un Matiass Treteness. Līdz otriem vārtiem ilgi nebija jāgaida – 13.minūtē precīzs bija Aleksandrs Bonsaksens, kurš no Matīsa Olimba piespēles panāca jau 2:0 Norvēģijas labā.

Kamēr spēlē varēja labi vērot, ka spēles noteicējs ir Norvēģija, pateicoties vienam labam uzbrukumam, otrajā trešdaļā Latvija vienus vārtus atguva – Rūdolfs Balcers no Kristapa Sotnieks un Gunta Galviņa piespēlēm guva pirmos vārtus šajā turnīrā mūsu izlasei. Zīmīgi, ka Balcers spēlē kā tikai trešās maiņas uzbrucējs.