Aivars publiski atvainojas Dacei par privātā video pārsūtīšanu un atklāj, kas tajā bija nofilmēts. (+VIDEO)

Pēc tam, kad internetā nopludināts pāra privātais video, liepājniece Dace vairs nerunā ar ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzni Aivaru Dimitrijevu. Lai pierādītu Dacei, ka viņa sirds ir pilna mīlestības un publiski lūgtu piedošanu, Aivars lūdz Skaties.lv palīdzību.

Dace pārtrauca komunicēt ar Aivaru pēc tam, kad uzzināja, ka Aivars pārsūtījis trešajām personām kādu abu privātu video, kas pēc tam nonācis internetā. Vairāk lasi TE.Ar Skaties.lv starpniecību Aivars vēlas atvainoties Dacei un izteikt rūgtu nožēlu par to, ka atļāvies pārsūtīt video diviem cilvēkiem, kuriem uzticējies.

”Mīļo Dacīt, tas, ko es vēlos tev teikt – es nevienā brīdī negribēju neko ļaunu. Nekad neiedomājos, ka cilvēki var būt tik ļauni un riebīgi, ticēju un uzticējos. Mani pievīla. Nu saprotu, ka uzticēties var tikai pats sev.

Jūtos pazemots – manā sirdī bez tevis ir milzīgs tukšums… Man tā sāp… Bet visvairāk sāp tas, ka esmu sāpinājis tevi,” ar Skaties.lv starpniecību Daci uzrunā Aivars.

Esot jau panākts, ka nelaimīgais video pazūd no interneta vides.

Bet kas tad īsti bijis video, kura publiskošana tā sāpinājusi Daci? Kā atklāj Aivars, tas bijis parasts, sadzīvisks video, kurā viņš filmē, kā Dace brauc pie sava skaistā, jaunā auto stūres.

Interneta ļaundari, izplatot šo video tālāk, radījuši iespaidu, ka Aivars video izplatījis pats, lai it kā padižotos, cik turīgu meiteni ar glaunu auto nomakšķerējis. Aivars vēlas uzsvērt – lai Dace netic šīm baumām!

”Es nekādā gadījumā negribēju zīmēties ar tavu mašīnu, Dacīt! Nosūtīju diviem tuviem cilvēkiem, lai parādītu, cik man skaista draudzene.

Mani neinteresē tava nauda vai tava mašīna! Mani interesē tu kā cilvēks. Naudai nav nozīmes, jo es zinu, kāda esi tu un kāda ir tava dvēsele.

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!