Aculiecinieks Vaivaru pludmalē: Pie krasta piebrauca gan ugunsdzēsēji, gan ātrie un mēs sākām satraukties

Misoprostol online Uzņemtā bilde ir no notikuma vietas – pludmalē Vaivari.

cenforce 150 mg 16. augustā daudzviet Latvijā sagaidīts patīkami saulains un silts laiks, līdz ar to cilvēki labprātīgi šo dienu pavadīja pie jūras. Ņemot vērā, ka tā bija brīvdiena, cilvēku pludmalē netrūka.

http://pairviewtraining.com/trainings/ds03/ Savukārt Vaivaru pludmalē tika piedzīvots satraucošs notikums. Pēc aculiecinieka stāstītā:

West Valley City “Izbaudījām silto laiku un jūru. Gulējām smiltīs līdz vienam mirklim, kad pludmalē iebrauca viena Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta automašīna. Nodomājām, ka kādam cilvēkam palika slikti.

Tomēr pēc neilga mirkļa parādījās arī Valsts ugunsdzēsēju un glābšanas dienesta sarkanā automašīna ar piekabi, kurā bija laiva. Sapratām, ka situācija nav laba, un bija nojausma, ka meklēs cilvēku, kas, iespējams, ir noslīcis.

Kopā 3 laivas netālu no krasta braukāja turpu šurpu un meklēja pazudušo cilvēku. Meklēšana bija aptuveni stundu, ja ne pat vairāk līdz vienam brīdim.

Aptuveni pēc stundas viens no ugunsdzēsējiem tālumā pamanīja kungu gados, kurš lēnītēm staigāja gar jūras krastu un nāca atpakaļ uz savu sauļošanās vietu. Kunga sieviete, kas acīmredzot bija izsaukusi glābējus, pieskrēja pie viņa un saprata, ka tas ir viņš, kas bija pazudis.

Kamēr mēs tur satraucāmies, tikmēr kungs gados nemaz nenojauta, ka viņu kāds meklē…

Lai vai kā, par laimi, viss beidzās pozitīvi un paldies glābējiem par viņu iesaistīšanos un operatīvo rīcību!”

Un der atcerēties ikvienam – labāk neiet pārāk dziļi ūdenī peldēties!