7 lietas, kuras sievietē nogalina lēdiju!

Kidderminster Daudzi uzskata, ka „lēdijas” statuss – ir priekšmets garderobē. Piemēram, žakete. Uzvilki to, esi lēdija, noģērbi – ej atpūties! Un tur jau tas āķis. Nevar cilvēkos būt elegantai, piedalīties elites sarunās, un pēc tam aiziet uz virtuvi, atslābināties un izdzert aliņu. Tā ir izlikšanās.

Lēdijai jātur taisna mugura līdz zārkam. Būt patīkamai un labsirdīgai sarunās, nenolaisties līdz skandāliem, ne tikai piektdienās. Sekot ārējam izskatam, reputācijai, manierēm.
Ja šāds slogs jums liekas neiespējams – nemēģiniet. Atstājiet visu kā ir un paejiet sev garām. Tikai pēc tam nepieprasiet, lai jums blakus atrodas džentelmeņi. Lai pieprasītu, ir jāatbilst.

Bet vispār, vēlos piebilst, ka katrs vīrietis atrodoties blakus lēdijai neapzināti uzvedīsies kā džentelmenis. Un ja uzreiz nekļūs par bruņinieku ar lielo burtu, tad noteikti kaut kas atmodīsies. Ja apskata kopējo lēdijas tēlu, tad ir lietas, kuras lēdijai nav pieņemamas.

http://essexprintstudio.co.uk/home/opportunities/ 1. Tetovējumi

Agrāk tetovējumus nēsāja, lai norādītu savu piederību konkrētai sociālajai grupai: ieslodzīties, jūrnieki, karavīri, neformāli. Vēl senākos laikos bija sakrālas nozīmes tetovējumi. Vēl aizvien nav saprotams, kā tāda visai specifiska lieta kļuva par masveida histēriju. Tagad tetovējumi sastopami neparedzamiem, protestējošiem, antisociāliem un visu konservatīvo noliedzošiem un reizēm pat cilvēkiem bez morāles.

Tāpēc tetovējumi un pīrsingi – lietas, kas nav apvienojamas ar vārdu „lēdija”. Visiem tiem kas tās valkā, vajadzētu aizdomāties, kā šie „klinšu zīmējumi” izskatīsies pēc 20-30 gadiem, kad ķermeni pieveiks vecums un zudīs tvirtums.

Krasnoperekops’k 2. Masīvi riņķveidīgi auskari


Lieli auskari lielākoties asociējas ar „čigāniem”. Un vēl tie bija populāri 00 – gados popmūzikas izpildītājiem, piemēram, Riannai, Kristīnei Agilerai, Bjankai un Šakirai.

Saprotams, ka šo aktīvo dziedātāju tēls pilnībā nav saistāms ar lēdijas uzvedību.

http://heirloomflowersandballoons.co.uk/contact-us Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!