17 virtuves viltību, kuras uzzinot, jūs gatavosiet biežāk…

Katra saimniece vēlas, lai viņas gatavotie ēdieni priecētu ar garšu, būtu acīm tīkami, un to pagatavošana neaizņemtu daudz laika. Tas viss ir iespējams, ja zināt šīs mazās viltības.

Mēs esam savākuši kārtējo super vajadzīgo padomu porciju, kuri paaugstinās jūsu kulinārās meistarības līmeni.

http://sargeantstudios.net/?p=87 Izņemt granātābola sēkliņas palīdzēs koka karote.

Pārdaliet granātābolu uz pusēm, un pēc tam padauziet katru pusīti ar koka lāpstiņu. Nepaies ne pāris minūtes, kad visas sēkliņas sakritīs bļodā. Pārliecinieties paši.

http://lincs-oil-tanks.co.uk/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://lincs-oil-tanks.co.uk/10000-fs-harlequin-fuel-point-station/ Sarīvējiet sasaldētu sviestu uz rīves

Ja jums garšo sviestmaizes ar sviestu, pamēģiniet laikus sarīvēt sasaldētu sviestu uz rīves. Tā to ir ļoti viegli uzsmērēt uz baltmaizes. Pat bērni ar to tiktu galā. Ar šo brīnišķīgo padomu padalieties internetā!

Puerto Plata Mīkla ātrāk uzrūgst mikroviļņu krāsnī.

Ja mīkla rūgst lēnāk kā jūs plānojāt, ievietojiet mērkrūzi pilnu ar ūdeni mikroviļņu krāsnī, un pagaidiet, līdz tas uzvārīsies. Pēc tam blakus ūdens krūzei ielieciet mīklu slēgtā traukā mikroviļņu krāsnī un aizveriet durtiņas. Siltais un mitrais gaiss liks mīklai uzrūgt ātrāk.

abysmally Bez čaumalas vārīta ola lieliski izdodas vārīta maisiņā

Ieziediet nelielu polietilēna maisiņu no iekšpuses ar augu eļļu un sasitiet tajā olu. Ar gumiju savelciet maisiņu cik iespējams tuvu olai, tā ola labāk saglabās savu formu. Ielieciet olu katliņā ar verdošu ūdeni un vāriet 3 minūtes. Šeit parādīts viss.

Vienkāršs paņēmiens, kurš padarīs vīnu vēl gardāku

Šis paņēmiens uzlabos jebkura vīna garšu, īpaši jauno šķirņu. Vienkārši ielejiet vīnu blenderī, ieslēdziet maksimālajā režīmā uz 15 – 30 sekundēm, un ļaujiet nosēsties putām. Un variet baudīt.

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!