Žultaini komentāri un naidpilnas vēstules – Ilonai Balodei iesaka invalīdu Ūdrīti ievietot aprūpes namā

Mūziķa Rolanda Baloža-Ūdra sieva, grāmatu autore un aktrise Ilona Balode-Ūdre, kura jau otro gadu diendienā kopj savu vīru, pēdējā laikā sāk saņemt rosinājumus un ieteikumus pamest avārijā cietušo grupas “The Hobos” mūziķi un uzticēt par viņu rūpēties citiem, raksta žurnāls “Kas Jauns”.

Ilona pirms kāda laika savā “Facebook” profilā meklēja cilvēku, kas viņas vīram varētu palīdzēt ikdienas gaitās. Darba sludinājumā bija rakstīts, ka viņa meklē Rolandam asistentu darbdienās, vajadzīgs cilvēks uz pilnu slodzi, bija aprakstījusi darba pienākumus, meklējot cilvēku, kas “gatavs iedziļināties, pieslēgties situācijai un iemācīties saprast”.

Algā tika solīti 450 eiro mēnesī „uz rokas”, par brīvdienām un virsstundām puses vienotos par atsevišķu samaksu.

Sociālajā tīklā uzreiz sāka birt komentāri, kur liela daļa bija atbalstošu un uzmundrinošu. Bet tad atradās ne mazums tādu, kas sāka Ilonai izteikt pārmetumus, ko gan viņa atļāvusies: „Par tādu algu? Tas tā pa nopietnam vai meklējat muļķi?”, „450 ir laba alga priekš Moldāvijas, nevis Latvijas…” Viss novedis pie tā, ka Ilonas draugi viņai ieteica atslēgt komentēšanas iespējas.

Žurnālam “Kas Jauns” Ilona pastāstījusi, ka, neraugoties uz atsevišķu naidīgi noskaņoto personu izpausmēm, šķiet, būs atradusi to cilvēku, kas ar Ūdri var būt kopā diendienā. „Citādi man ir milzu pārslodze, es vairs tīri fiziski nevaru visu izdarīt – 24 stundas diennaktī rūpēties par Bārtu un Ūdri,” teic Ilona.

Turpinājumu skatāmies nākamajā lappusē!