ŽĒL: Ainārs Ančevskis atklāti stāsta par pārdzīvoto traģēdiju!

Pazīstamais Nacionālā teātra aktieris Ainārs Ančevskis (10.novembrī apritēja 41 gads) jaunākajā izdevuma “Privātā dzīve” numurā atzīst – pēc “lielā aplauziena” jeb šķiršanās nu dzīvē sācies jauns posms.

Pirms aptuveni pusotra gada tika šķirta viņa laulība ar bijušo aktrisi Martu Grasi, un pēc tam Ainārs krita depresijā un pamatīgi novājēja. Nu viņš no kreņķiem un veselības problēmām atkopies un pilns dzīvesprieka.

Aktieris atzīst, ka meklē kādu devu prieka katrā sīkumā, pats sevī pumpē gaišumu. Pēc šķiršanās daudz sapratis un mācījies dzīvot no jauna. 12 gadus vecais dēls Raitis pēc vecāku šķiršanās palicis dzīvot pie tēta, un Ainārs ir patiesi lepns par viņu.

Ainārs atklāj traģiskas detaļas no bērnības, kad sešu vai septiņu gadu vecumā viņš zaudējis mammu. “Viens kungs nepamanīja viņu un atpakaļgaitā pārbrauca pāri. Mazo māsu, kas toreiz bija kopā ar mammu, izdevās glābt.” Bērnība Aināram bijusi grūta – te audzinājis tēvs, te bijuši periodi, kas dzīvojuši pie vecvecākiem vai krustmātes. “Pēc visa šī laikam jāpriecājas, ka neesmu nedz nodzēries, nedz vēl ko ar sevi sadarījis.”

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!