Viņš apgalvo, ka ir `atlidojis no 2028.gada`. Nākotne, par kuru viņš runā, šķiet, nedaudz biedējoša

Daudziem šķiet, ka viņš runā taisnību.

Pasaules kinematogrāfā ir tūkstošiem pārliecinošu piemēru ceļošanai laikā un šo ceļojumu nopietnajām sekām cilvēcei, raksta UNILAD.

Realitātē līdzīgi gadījumi nez kāpēc gadās ievērojami retāk, nekā mēs vēlētos. Taču nesen kāds vīrietis vārdā Nojs pēkšņi paziņoja, ka ir atgriezies no 2028.gada!

Šajā YouTube publicētajā video, Nojs apgalvo, ka viņam nācies riskēt ar dzīvību, lai atgrieztos 2017.gadā un brīdinātu cilvēci par nākoni.

Izskatās, mums neklāsies labi.

Video materiālā viņš apgalvo, ka Donalds Tramps tiks pārvēlēts 2020.gadā, tas sadusmos gandrīz visu pasauli un pusi Amerikas, un, ka mākslīgais intelekts sasniegs nebijušas virsotnes (kaut gan to mēs tāpat sagaidām).

Vēl Nojs stāsta, ka ierīces, līdzīgi kā Google brilles, pārņems visu pasauli. Viņš piebilst:

Mans mērķis nav kādu apmānīt. Mans vienīgais mērķis – pierādīt jums, ka ceļošana laikā ir reāla. Vēl vairāk, es pats esmu laika ceļotājs.

Pēc Noja vārdiem, viņam ir 50 gadu, viņš cieš no anoreksijas un depresijas, bet pateicoties atjaunojošam preparātam, izskatās pēc 25-gadīga. Viņš atgriezās 2017.gada 13.novembrī no 2021.gada – kad ceļojumi laikā bija pieejami tikai slepenajiem dienestiem.

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!