Viņai ir 5 gadi, un viņa mirst. Tāpēc vecāki piepildīja viņas sapni – princeses kāzas!

Zelta cilvēki

Stāsti par smagi slimiem bērniem vienmēr ir sirdi plosoši. Un gandrīz vienmēr šajos stāstos bērns ir pozitīvāks un vairāk apmierināts ar dzīvi nekā viņa vecāki, raksta The Little Things.

Sofija Čiappalone piedzima ar sirds kaiti, bet vienalga turpina priecāties par dzīvi. Neskatoties uz to, ka viņai ir tikai 5 gadi, viņa ir pārcietusi jau vairākas sirds operācijas. Taču šajā mēnesī viņa ir ieplānojusi vēl ko….

Meitenīte par savu vēlēšanos pastāstīja mammai: pirms trešās operācijas viņa vēlas „apprecēties”.

Sofija vēlējās apprecēties ar savu draugu – 6-gadīgo Hanteru Leferrieru. Mamma Kristija nolēma, lai ko tas arī prasītu, izpildīt Sofijas vēlēšanos, tāpēc pastāstīja par savu plānu Hantera mātei.

Treisija bija tikpat satraukta kā Sofija, Kristija un Hanters. Viņa piezvanīja savai labākajai draudzenei – fotogrāfei un viņi sarīkoja saviem bērniem kāzu foto sesiju.

Treisija publicēja šo stāstu lapā Facebook Love What Matters ,kur saņēma neticami daudz uzmanības un lasītāju atsaucības.

Raksta tapšanas brīdī ieraksts bija saņēmis vairāk kā 109 000 „patīk” un vairāk kā 25000 lietotāju bija ar to dalījušies .

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!