Viņiem izdevās ienest kameru kāda populāra ēdināšanas uzņēmuma telpās. No redzētā jums, kā minimums, iesāpēsies vēders!

0
Advertisement

Nav svarīgi, cik bieži jūs ēdat uz ielas pirktos hot-dogus vai citus ēdienus. Jums labāk nezināt, kas notiek “aizkulisēs” un kā tiek gatavotas mūsu iemīļotās uzkodas. Mēs visi esam pārliecināti, ka ēdam cūkas galu vai liellopu gaļu. Bet ticiet- patiesība var būt tiešām šokējoša. Filmēšanas grupa, kurai izdevās iekļūt hot-dogu rūpnīca, atklāja kaut ko neiedomājamu!

Daudzi apgalvo, ka cīsiņi ir gatavoti no dzīvnieku gaļas, citi saka, ka tie ir gatavoti no žurku, grauzēju un kukaiņu ķermeņa daļām. Videomateriālā, kuru jūs varēsiet noskatīties zemāk, atklāsies visa šokējošā patiesība.

Mūsdienu hot-dogi var būt pagatavoti no visdažādāko dzīvnieku gaļas. Pārsvarā tā ir vistas, cūkas vai liellopa gaļa.

Uzzināsim, kā tad realitāte tiek pagatavotas šīs uzkodas! Sākumā tiek savākti visi gaļas gabali un samalti putrā. Tad tiek pievienota kukurūzas ciete, dažādi aromatizētāji, sāls un garšvielas.

Interesats fakts: garšvielas, kas tiek pievienotas, lai pagatavotu mūsu iemīļoto uzkodu, katrā valstī atšķiras. Tāpēc bieži vien jūsu iecienītais hot-doga veids atsevišķās valstīs ir atšķirīgs.

Pēc tam, kad gigantiskā mašīna ir apstrādājusi gaļu un sajaukusi to ar pārējām sastāvdaļām, īpaša ierīca izvada gaisu no mīklas. Jūs noteikti varat iedomāties, ka šādi produkti neizskatās īpaši apetīti rosinoši, tomēr tas ir vienīgais veids, kā tos uzglabāt ilgāku laiku.

Pāršķiriet nākamo lapu, nospiežot uz tās numura.

Advertisement