Noziedznieces nedomāja, ka šo video kāds ieraudzīs. Tas varētu nozīmēt mūža ieslodzījumu!

0
Advertisement

Par galveno nozieguma iemeslu tiek uzskatīta greizsirdība. Vienai no aizdomās turamajām bija tuvas attiecības ar 16 gadīgu kaimiņu puisi. Meitene gribēja atbrīvoties no konkurentes, jo upuris gribēja savu dzimšanas dienu svinēt kopā ar uzbrucējas puisi.

Līdz brīdim, kad nabaga meitenei izdevās izrauties no gūsta, viņa 4 stundas tika mocīta- viņai sasēja rokas, sita, iemeta bedrē, kurai bija jākļūst par meitenes kapa vietu, sita ar nūjām un mačetēm.

Pēc upura sniegtajām liecībām, viņu pasauca pie mājas, un, kad viņa līdz tur nonākusi, tai uzbrukuši un sākuši sist. “Viņas man sasēja rokas un parādīja vietu, kur tikšu aprakta. Viņas mani piekāva, tad iemeta bedrē. Es jau nodomāju, ka tās ir manas dzīves pēdējās minūtes.”

Upurim kādā brīdī izdevās atbrīvoties un pasaukt palīgā. Tad, kad viņa aizbēga, četras uzbrucējas centās noslēpt uzbrukuma pēdas, nomazgāt asinis.

Izmeklētāji ir pārliecināti, ka šīs bandas nodoms bija meiteni nogalināt. Viena no uzbrucējām bija ļoti dusmīga, kad uzzināja, ka upurim izdevies aizbēgt. Viņa paziņoja, ka plāns ir izgāsies, jo viņas kādā brīdī ir “atslābušas”.

Pārejiet nākamajā lapā, nospiežot tās numuru zemāk.

Advertisement