VIDEO: Vīrietis Rīgas nakts klubā sazāļo nepilngadīgu meiteni un seksuāli viņu izmanto (18+)

Ar ierakstu sociālajā vietnē “Facebook” dalījusies kāda meitene, kas ir šokēta par redzēto Rīgas nakts klubā, vēsta portāls izklaideTV. Meitene stāsta, ka esot bijusi aculieciniece šokējošam notikumam Rīgas nakts klubā. Viņa esot redzējusi, kā kāds vīrietis klubā sazāļo nepilngadīgu meiteni un seksuāli viņu izmanto savām vajadzībām. (+VIDEO)

Aculieciniece esot ļoti satraukta par redzēto, jo viņai esot aizdomas, ka sazāļotā meitene esot bijusi nepilngadīga. Meitene zem sava ieraksta “Facebook” publicējusi arī video, kurā var redzēt , kā vīrietis sazāļoto meiteni seksuāli izmanto.

Publicējām aculiecinieces ierakstu nerediģētā formā:

Šausmas, pat nezinu ar ko lai sāk! Ar draudzeni pagaišo nakti (18.maijā), izdomājām aiziet uz Vecrīgu atpūsties. Sākumā mums bija doma dieties uz klubu “Coyote Fly”, bet tad draudzene ieteica labāk doties uz “First”. Tā mēs arī darījām.

Kad nonācām klubā, aizgājām pie bāra pasūtīt dzērienus. Mums blakus sēdēja nepazīstama meitene un pie viņas pienāca kaut kāds vīrietis. Vīrietis uzaicināja meiteni dejot un meitene piekrita. Bet pirms tam vīrietis piedāvāja meitenei izmaksāt dzērienu uz ko meitene arī protams piekrita.

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!