Video, kas jāredz katram latvietim: Baiba Sipeniece-Gavare par situāciju valstī!

TV un radio raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare, viesojoties konferencē ”Subject: Creativity”, izmantoja iespēju uzrunāt savus tautiešus un mudināja uzņemties atbildību par Latvijas nākotni.

”Mēs esam skaitliski maza tauta – aptuveni divi miljoni. Bet tas paver brīnišķīgu aspektu – mēs teorētiski jebkurš varam kļūt par prezidentu. Un to mēs arī redzam. Pietuvoties savam sapnim mūsu valstī ir ļoti vienkārši un ātri, ja ir pietiekoši lielas ambīcijas,” ar nelielu humora pieskaņu savu sakāmo iesāka Sipeniece-Gavare.”Mēs esam maza valsts. Mums katru dienu ir jāpieceļas ar domu, ka mums sava valsts un neatkarība ir jānosargā. Neloloju sevi ar domu, ka mēs visi esam ideālisti. Saprotu, ka vide, kurā atrodas personas, kas atbild par likumu pieņemšanu, grozīšanu un valsts sargāšanu, nav no tām patīkamākajām. Tur izdzīvo tikai stiprākie. Tur ir jākāpj pāri daudzām lietām. Bet kopumā, manuprāt, mēs pārāk bieži norijam krupi, kas mums nepatīk. Mani tas uztrauc – ka mēs, sabiedrība, esam tik samiernieciska.”

”Man šķiet, ka mēs esam jau atkal sasnieguši tādu līmeni, ka pavisam drīz mums būs jāpiedraud, ka iziesim ielās vai pie Saeimas,” uzskata TV personība. ”Te būtu vietā katram atcerēties – arī tad, ja jūs paši nebijāt uz barikādēm, vismaz pajautājiet tiem, kas bija. Tur bija skarbi. Tāpēc es kā cilvēks, kuram dzīve ir piedāvājusi lielisku iespēju ik pa laikam publiski uzrunāt savus laikabiedrus, atļaujos pateikt arī kādu skarbāku vārdu un nosaukt lietas īstajos vārdos.”

VIDEO NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!